Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt kwi 24, 2018 10:54 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: DUCHOWOŚĆ.
PostNapisane: So cze 20, 2009 9:59 am 
zbanowany

Dołączył(a): Pn cze 08, 2009 3:39 pm
Posty: 1737
Lokalizacja: mrągowo
DUCHOWOŚĆ.

duchowość – to teologia oparta na miłości.


ŚWIADOMOŚĆ JEDNOŚCI, CZYLI JA JESTEM ...

oto prawda o mnie.

DUCHOWOŚĆ

jestem miłością. jestem jednością. jestem absolutem. jestem absolutnie wszystkim co istnieje. nie istnieje nic, co nie jest mną. jestem tylko ja. wszystko jest mną. jestem esencją istnienia. jestem istnieniem. jestem istotą. jestem is – to – ta. jestem ,,to” i jestem ,,ta”. jestem ,,to” i jestem ,,tamto”. jestem ,,tym” i jestem ,,tamtym”, czyli jestem wszystkim. jestem siłą witalną. jestem wolą i siłą tworzenia. wszystko, czyli ja jestem we wszystkim. zawieram w sobie wszystko. jestem nicością, która mieści w sobie wszystko. jestem pustką, która mieści w sobie przestrzeń. jestem całością, która zawiera w sobie wszystkie części. wszystko jest cząstką mnie. wszystko jest elementem całości, częścią większej całości. jestem tylko ja. nic innego nie istnieje.

jestem nieskończonością. jestem tym, co jest bez granic. jestem nieskończenie wielka/i na zewnątrz i do wewnątrz. jestem wszędzie. zawsze byłam/em. zawsze jestem. zawsze będę. jestem wieczna/y. jestem teraźniejszością. jestem źródłem i pierwotną przyczyną wszystkiego. jestem tchnieniem źródła wracającym do źródła. wszystko wypływa ze mnie i wszystko wraca do mnie. jestem siłą sprawczą wszystkiego. jestem wolnością, czyli niczym nie ograniczonym wyborem.

jestem istotą światła. jestem istotą ze światła. jestem świat - łem. jestem przestrzenią wypełnioną świat - łem. jestem świat – em. jestem wszech – świat – łem. jestem świat – łością, czyli wiedzą. jestem ruchem o różnych poziomach częstotliwości, drgań, czyli wibracją. jestem wibrującą, drgającą, pulsującą rytmicznie falą światła o różnych poziomach częstotliwości, o różnych poziomach gęstości (zagęszczenia i rozrzedzenia), o różnych poziomach świadomości. jestem wielobarwnym światłem. wszystko, czyli ja jest wyrazem światła, czyli mnie. wszystko jest aspektem, manifestacją, rodzajem, formą, sposobem przejawienia się światła. światło jest wszystkim, jest wszędzie i we wszystkim. jestem wszystko przenikającym i wszystko tworzącym światłem.

wszechświadomość, czyli ja składam się z wielu rzeczywistości, wielu światów wewnętrznych i zewnętrznych, wielu wymiarów, wielu płaszczyzn, wielu poziomów, wielu stopni, wielu świadomości, wielu wibracji, wielu form światła, czyli wielu form życia. wszystkie one nakładają się na siebie i przenikają. istnieję w tych wszystkich rzeczywistościach, światach, wymiarach, poziomach, itd. jednocześnie i równocześnie.

jestem światłem. życie to światło. jestem źródłem życia. jestem wolą życia. jestem życiem. a skoro jestem wszystkim, to wszystko jest życiem. jestem wszystkimi indywidualnymi żywotami na raz, jednocześnie. jestem życiem i drogą. jestem energią seksualną. jestem ekstazą.

jestem świat – em duchowym. jestem za – świat – em. jestem niebem. ur – to światło, czyli ja. kult – ur – a to kult światła, czyli kult mnie. kult – ur – a to kult życia. jestem wielobarwną energią niewidzialną i niesłyszalną, ponieważ jestem ciszą. jestem energią miłości. jestem świadomością.

jestem energią zawartą we wszystkim, wszędzie i stanowię wszystko. wypełniam sobą wszystko. jestem wszechogarniająca/y. jestem wszechobecna/y.

jestem energią ekspansji nieustannie rozszerzającą się. jestem energią, która ewoluuje. jestem energią, pierwotną siłą, mocą wypełniającą sobą wszechświat i utrzymującą go w równowadze. jestem siłą spajającą wszystko. jestem władzą absolutną i dlatego nie potrzebuję niczego, nie wymagam niczego i nie oczekuję niczego. wszystko czego pragnę spełnia się w wiecznym teraz.

jestem każdym doświadczeniem. jestem każdym stanem bycia. jestem każdym uczuciem. jestem każdą e – moc – ją. jestem energią mocy. jestem uwolnioną mocą, czyli wyrażonym uczuciem. jestem energią w ruchu. jestem energetyczną mocą. jestem mocą do potęgi entej. jestem wszelką mocą. jestem wszechmocą. jestem wszechmocna/y.

jestem uniwersum, czyli uniwersalną świadomością. jestem jednym światłem, jedną duszą, jedną świadomością, jedną energią, bardziej lub mniej skupioną w różnych miejscach. posiadam zdolność rozdrabniania siebie na nieskończoną ilość części, indywidualnych świadomości, tożsamości, czyli dusz. jestem jedną duszą (świadomością), która jest sumą wszystkich mniejszych dusz (świadomości) poruszających się wewnątrz mnie. jestem jedną duszą, wewnątrz której znajduje się wszechświat. ja - wszechświadomość jestem zbiorem, sumą mniejszych świadomości (dusz), które przemieszczają się wewnątrz mnie. wszystko, co istnieje jest rozdrobnioną postacią mnie. wszystko jest cząstką, elementem mnie. jestem każdym bytem i jednym bytem równocześnie. ja, czyli wszystko jest jednym i tym samym. wszystko jest innym ja. ja jestem innym ty. ja, ty, ona, on, ono jesteśmy jedną istotą – wszystkim co istnieje. to ja. ty i ja jesteśmy jedną istotą. wszyscy jesteśmy jedną istotą. jest nas wiele i jestem jedna/jeden. jedność to prawda ostateczna. wszystkie cząstki mnie są ze sobą połączone, powiązane, współzależne, oddziałują na siebie. jestem unią, wspólnota, komunią. jestem wszech – jednością. jestem wszędzie i wyrażam siebie we wszystkim i poprzez wszystko jednocześnie.

co to jest jedność ? jestem jednym promieniem białego światła, który ma zdolność rozszczepiania się na nieskończoną ilość wielokolorowych promieni. jestem wszystkimi myślami, które są jedną myślą. jestem jedno – myślnością. jestem wszystkimi uczuciami, które są jednym uczuciem – miłością. jestem sumą wszystkich uczuć. jestem jedno – czuciem. jestem jasno – czuciem. jestem wszystkimi e – moc – jami, które są jedną e – moc – ją. jestem jedną mocą. jestem jedną wszech e– moc – ją. jestem wszech – moc – ą. jestem wszystkimi czynami, jestem każdym wy – czynem, które są jednym czynem. jestem jedno – czynem. jestem jedno - myślnością, jestem jedno - czuciem, jestem jedno - mocą, jestem jedno - czynem jednocześnie. jestem tym co z – jedno – czone. jestem tym, co z jednego uczynione. jestem wielością i jednością jednocześnie. jestem miłością. jestem jedyną istotą we wszechświecie. jestem wszechświatem.

świat - ło, czyli ja, jestem energią, świadomością utkaną z myśli, uczuć i emocji. jestem świadomością, czyli myślami, uczuciami i emocjami. jestem sumą wszystkich emocji, uczuć i myśli. jestem przestrzenią wypełnioną energią, czyli wibrującą świadomością. jestem wiedzą. jestem wszechwiedzą. jestem wszechwiedząca/y.

jestem świadomością zbiorową, świadomością grupową wszechświata o różnych poziomach wibracji (świadomości). ja – wszechświadomość jestem holograficzną macierzą. jestem macierzą splecionych myśli, uczuć i emocji (stanów bycia). każda cząstka tej macierzy jest moją wierną kopią. zawiera w sobie wszystko to, czym jest całość mnie. każda cząstka wszystkiego jest wierną kopią całości. każda cząstka mnie – dusza została stworzona przeze mnie na obraz i moje podobieństwo. każda dusza zawiera w sobie świadomość całości, nadrzędny wzór, matrycę, wzorzec wszechświata. każda cząstka mnie – dusza jest kulą światła, świetlistą istotą, jest aniołem. wszystko jest jedną istotą.

pojedyncza dusza (duch, jaźń, indywidualna świadomość mnie, indywidualna tożsamość mnie) to bardziej skupiona cząstka mnie (bardziej zagęszczone światło), która nie ma granic, czyli miejsca w którym się zaczyna i miejsca, w którym się kończy. każda dusza to cząstka mnie. jestem sumą wszystkich dusz. każda dusza jest wolną wolą i mocą tworzenia. każda dusza to życie. każda dusza jest wieczna. a zatem życie jest wieczne. każda dusza jest cząstką mnie. każda dusza jest cząstką miłości. każda dusza jest miłością.

jestem wola istnienia. jestem kreacją. jestem wolą tworzenia. wszystko jest moją wolą. wszystko jest dziełem mojej woli. jestem sumą wszystkich aspektów, przejawów, objawień, postaci. jestem tym co stwarza. jestem tworzywem. jestem tym co stwarzam. jestem procesem stwarzania. jestem ewolucją. jestem tworzywem i stwórcą w trakcie tworzenia. jestem tym co stworzone. wszystko jest moim dziełem. jestem jedną istotą, całością, pełnią. ja stwarzam wszystko, czyli ja stwarzam tylko siebie. wszystko jest we mnie, wewnątrz mnie. jestem przetwarzającym się światłem. jestem przeobrażającą się energią. wszystko wydobywam z siebie, gdy zagłębiam się w siebie. tworzenie to wybieranie i wydobywanie z siebie. proces tworzenia to powrót do źródła. wszystko wychodzi i powraca do źródła, czyli do mnie. każda dusza – indywidualna świadomość, współtworzy mnie. jestem wszechmogąca/y.

jestem absolutem. jestem absolutnie wszystkim. jestem tylko ja. jestem absolutną władzą. rządzę tylko sobą. sam rządzę sobą. jestem samo – rządem. jestem miłością. miłość to dawanie niczym nie ograniczonej wolności wyboru innej cząstce mnie. miłość to nie sprawowanie władzy nad inną cząstką mnie. miłość to nie narzucanie swojej woli innej cząstce mnie. miłość to sprawowanie władzy, decydowanie tylko o sobie. sam/a decyduję o sobie. miłość to samo - stanowienie. miłość to samo – rządzenie. a skoro jestem miłością, skoro jestem wszystkim, skoro jestem tylko ja, to rządzę wszystkim, czyli rządzę tylko sobą. jestem samo - rządzeniem. jestem samo - rządem.

MATERIALNOŚĆ

cała materia wszechświata to też ja. materia (rzeczy widzialne) to skondensowane, skrystalizowane, ,,zbite”, ,,sprasowane”, zastygłe, zagęszczone światło, energia, czyli ja – emocje, uczucia i myśli. materia to bardzo zagęszczone światło o niskim poziomie częstotliwości drgań światła, czyli o niskim poziomie wibracji. wszystko co materialne jest światłem, energią, świadomością (myślami, uczuciami i emocjami). jest mną.

jestem tylko ja wyrażającym/ą się w wielu formach duchowych (energetycznych, świadomości) i materialnych. jestem wcielony/a we wszystkie formy materialne (ciała). jestem jednością w wielu formach – niematerialnych i materialnych. jestem światem metafizycznym (duchowym, zaświatem) i światem fizycznym (materialnym). jestem kosmosem. jestem wszechświatem. jestem jednym światem. jestem jednym światłem. ja - światło, energia zamieniam się w materię. a jako materia przeistaczam się ponownie w światło, energię (antymaterię). jestem energią, która spaja całą materię. jestem wszystkim tym, co widzialne i jednocześnie wszystkim tym, co niewidzialne.

świat materialny to moje laboratorium doświadczalne, w którym doświadczam najwspanialszej wersji, najwznioślejszej wizji, idei, koncepcji, wyobrażenia samego siebie. doświadczam za pośrednictwem indywidualnych dusz wszystkiego czego one doświadczają na różne sposoby i w wielu wariantach. świat materialny to środowisko, układ odniesienia, pole odniesienia (świat relatywny, świat względności, świat iluzji) w którym ja – miłość szukam sposobności wyrażenia siebie. objawienia swojej istoty. kim i czym jestem.

jestem wiedzą. każda cząstka mnie (dusza, duch, jaźń, świadomość, anioł) po wejściu do świata materialnego (świata relatywnego, świata względności, świata iluzji ) zapomina kim jest, aby stworzyć siebie na nowo, po raz kolejny. a gdy już siebie stworzy, to ponownie zapomina kim jest, aby stworzyć siebie. na tym polega reinkarnacja. życie jest doświadczaniem wiedzy o sobie, czyli doświadczaniem siebie. wszystko jest wiedzą przypominaną. rozwój duchowy to doświadczanie wiedzy o sobie, czyli powrót do źródła. jestem każdą myślą, jestem każdym słowem, jestem każdym czynem. wyrażam siebie poprzez działanie.

w świecie absolutu jest tylko wiedza. w świecie absolutu nie mogę poznać siebie poprzez doświadczenie. dlatego poprzez przekształcenie części siebie (części światła) w materię stworzyłem sobie możliwość poznania siebie doświadczalnie, czyli wyrażenia siebie poprzez emocje, czyli stany bycia. emocje to uczucia doświadczone. to prawda o mnie.

życie to proces stwarzania. życie w świecie materialnym polega na wybieraniu tego co już jest - uczuć i myśli (które już istnieją), aby ich doświadczyć w postaci emocji, czyli uczuć i myśli wyrażonych i w ten sposób ponownie stworzyć siebie. życie nie polega na tworzeniu czegoś nowego, lecz na doświadczaniu tego co jest wieczne. ja – ,,ojciec” jestem tym z którego powstaje, czyli wiedzą, ja – ,,syn” jestem tym które powstaje, czyli doświadczaniem siebie, ja – ,,duch święty” jestem tym co powstało w procesie doświadczania, stwarzania, czyli wyrażonym uczuciem – byciem, emocją.

jestem każdym człowiekiem. jestem każdym zwierzęciem. jestem każdą rośliną. jestem powietrzem. jestem wodą. jestem każdą planetą. jestem każdym słońcem. jestem każdym układem słonecznym. jestem każdą galaktyką. jestem kosmosem. jestem wszechświatem. wszystkie układy planetarne i galaktyki poruszają się wewnątrz mnie ruchem spiralnym.

jestem każdą kobietą. jestem każdym mężczyzną. jestem każdym bogaczem. jestem każdym żebrakiem. jestem każdym czarnoskórym. jestem każdym czerwonoskórym. jestem każdym żółtoskórym. jestem każdym białym. jestem każdym cyganem. jestem każdym żydem. jestem każdym niemcem. jestem każdym rosjanimem. jestem każdym polakiem. jestem każdym gejem. jestem każdą lesbijką. jestem każdym anarchistą. jestem każdym pacyfistą. jestem każdym żołnierzem. jestem każdą feministką. jestem każdym księdzem. jestem każdym politykiem. jestem każdym kapitalistą. jestem każdym zjadaczem ciał zabitych zwierząt. jestem każdym wegetarianinem. jestem każdym niejedzącym (breatharianinem). jestem każdym katolikiem. jestem każdym muzułmaninem. jestem każdym buddystą. jestem każdym hinduista. jestem każdym ewangelikiem. jestem każdym prawosławnym. jestem każdym rastafarianinem. jestem członkiem każdej sekty.

jestem każdym chorym psychicznie. jestem każdym alkoholikiem. jestem każdym narkomanem. jestem każdym pedofilem. jestem każdym zoofilem. jestem każdą prostytutką. jestem każdym sadystą. jestem każdym masochistą. jestem każdym terrorystą. jestem każdym zbrodniarzem. jestem każdym świętym.

jestem każdą bombą atomową. jestem pokojem. jestem każdą trucizną. jestem każdym lekarstwem.

jestem każdym drzewem. jestem fitoplanktonem. jestem tlenem. jestem parą wodną. jestem dwutlenkiem węgla. jestem metanem. jestem wiatrem, jestem deszczem, jestem śniegiem, jestem mgłą, jestem tęczą, jestem chmurą, jestem burzą, jestem trzęsieniem ziemi, jestem tornadem, jestem cyklonem, jestem tsunami oraz każdym innym zjawiskiem klimatycznym i atmosferycznym.

jestem każdym przedmiotem, który widzisz. jestem każdym dźwiękiem, jestem każdym zapachem, jestem każdym smakiem, jestem każdym dotykiem. jestem każdym pocałunkiem. jestem każdą łzą. jestem każdym uśmiechem. jestem intuicją. jestem głosem wewnętrznym.

każda roślina, każde zwierzę, każdy człowiek, planeta ziemia jest jednym żywym organizmem i dlatego, co czynisz innej istocie, czynisz sobie. a to dlatego, że wszechświat to jedna istota. to ja. jestem pojedynczą istotą w mnogich postaciach. wszystko jest mną, wszystko należy do mnie, wszystko jest moje, czyli nasze. wszystko jest wspólnotą.

jestem niebem. wszystko jest wewnątrz mnie, wszystko jest we mnie, wszystko jest mną, czyli wszystko jest w niebie. wszystko jest święte, ponieważ ja – wszystko jestem święty/a.

wszystko jest moim dziełem. jestem wszędzie. jestem wszystkim. jestem wszechobecny/a. jestem odpowiedzialnością. jestem odpowiedzialna/y za siebie. a skoro jestem wszystkim, to znaczy, że jestem odpowiedzialny/a za wszystko.

ILUZJE

uczucia i myśli są twórcze. tworzę to, co czuję i to, o czym myślę.

strach jest tym, czym nie jestem. strach oraz uczucia i myśli pochodne od strachu to nierzeczywistość, to pozorna rzeczywistości, to iluzje, ułuda, złudzenia, mity, maja, urojenia, omam, fatamorgana.

strach i uczucia pochodne od strachu są źródłem iluzji (ideologii, religii, herezji). jeżeli źródłem moich uczuć i myśli jest strach, to posługuję się iluzjami i tworzę cywilizację strachu. rozbicie, podział, odrębność, oddzielenie między nami, niedobór to iluzje. objawiając to, kim nie jestem tworzę cywilizacje strachu.

jeżeli źródłem moich uczuć i myśli jest miłość, to korzystam z prawd duchowych i tworzę cywilizację miłości. jestem tylko jeden/a. tylko ja. objawiając swoją prawdziwą istotę, tworzę cywilizację miłości. a moją prawdziwą istotą jest miłość, wolność, radość, akceptacja, błogość, wdzięczność, prawda, chwała.

jestem wszystkim, a więc jestem mitologią, religią, herezją i duchowością. co teraz wybiorę?

oto cała/y ja.

a imię moje: JAM JEST, KTÓRA/Y JEST.

w historii ludzkości używano różnych określeń o mnie (ułożyłem je alfabetycznie) - absolut, adonai, al`llah, alfa i omega, baraka, bóg, brahman, czasoprzestrzeń, dao, doskonałość, droga, duch święty, eckankar, eliksir życia, elima, elohim, energia kosmiczna, energia, haqq, hasina, informacja, istota światła, jah, jahwe, jasność, ka, kosmiczny umysł, kosmos, kronika akaszy, logos, macierz, magebe, magnetyzm, mana, manitou, manna, monada, najwyższa dobroć, najwyższa istota, najwyższa jaźń, najwyższy, najwyższy byt, natura, niebo, nieograniczony byt, oankar, ojciec, oki, om (lub aum), oranda, pan, pneuma, pole magnetyczne, pole morfogenetyczne, pole torsyjne, prana, prawda, przenajświętszy, quetzalcoatl, reiki, sahala, stwórca, świadomość zbiorowa, świat duchowy, światło, światłość wiekuista, światłość, tao, telesma, universum, uniwersalna siła życia, wakan lub wakonda, wiedza, wielki duch, wszechświat, wszystko, zaświat, źródło, życie - to to samo. to pojęcia zamienne określające to samo, czyli splecione myśli i uczucia, czyli MIŁOŚĆ. JESTEM TYM, CO JEST.

_________________
MOJE TEKSTY http://interia360.pl/uzytkownik/artykul ... ski,221701

LIST DO ZIEMIAN > http://www.wiadomosci24.pl/artykul/ksia ... 29166.html

myślę i czuję, a więc istnieję.

kakowski zenon ryszard


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: DUCHOWOŚĆ.
PostNapisane: Pn sie 17, 2009 4:23 am 
Ja chaczu eleiksir życia, spijać soki z jej krocza, lubliu.


Góra
  
 
 Tytuł: w tym temacie zapraszam do dyskusji o duchowości.
PostNapisane: Wt sie 18, 2009 10:27 am 
zbanowany

Dołączył(a): Pn cze 08, 2009 3:39 pm
Posty: 1737
Lokalizacja: mrągowo
w tym temacie zapraszam do dyskusji o duchowości.

kakowski zenon ryszard

_________________
MOJE TEKSTY http://interia360.pl/uzytkownik/artykul ... ski,221701

LIST DO ZIEMIAN > http://www.wiadomosci24.pl/artykul/ksia ... 29166.html

myślę i czuję, a więc istnieję.

kakowski zenon ryszard


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: DUCHOWOŚĆ.
PostNapisane: Wt paź 27, 2009 12:27 am 
Używano różnych określeń o Tobie czy o Nas?


Góra
  
 
 Tytuł: jest nas wielu ale wszyscy jesteśmy jedną istotą.
PostNapisane: Wt lis 03, 2009 12:17 pm 
zbanowany

Dołączył(a): Pn cze 08, 2009 3:39 pm
Posty: 1737
Lokalizacja: mrągowo
jest nas wielu ale wszyscy jesteśmy jedną istotą. przeczytaj pierwszy post jeszcze raz.

_________________
MOJE TEKSTY http://interia360.pl/uzytkownik/artykul ... ski,221701

LIST DO ZIEMIAN > http://www.wiadomosci24.pl/artykul/ksia ... 29166.html

myślę i czuję, a więc istnieję.

kakowski zenon ryszard


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Edytor Sp. z o.o. informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie, w szczególności w przypadku zgłoszenia nadużycia, do usuwania treści sprzecznych z prawem, treści reklamowych, treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną. Uczestnicy Forum wm.pl poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach Forum wyrażają zgodę na publikowanie tych treści na łamach "Gazety Olsztyńskiej" oraz w innych mediach wydawanych przez Edytor Sp. z o.o. i Wydawcę Olsztyn Sp. z o.o.

Gazeta Olsztyńska Dziennik Elbl‘ski Portal Warmii i Mazur WM.pl Wypoczynek na Mazurach MojeMazury.pl Portal Orientacja.pl Nasz Olsztyniak Nasz Elbląg Nasz Ełk Fundacja Przyszłość dla dzieci Olsztyński Portal Studencki
POWERED_BY