Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Śr sty 17, 2018 1:27 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: WALKA Z NAUCZYCIELEM
PostNapisane: So kwi 24, 2004 8:56 am 
Każdy ma jakieś kłopoty z nauczycielami , gdy on ciebie i innych źle ocenia , wyrzywa sie itp. Nic mu nie zrobisz. Jak nawet pójdziesz z całą klasą do dyrekcji to ci powiedzą że nic mu nie mogą zrobić.
To w jaki sposób z nimi walczyc ??

Tytuł:
PostNapisane: So kwi 24, 2004 10:33 am 
Forumowy As
Forumowy As

Ogniem i mieczem

Tytuł:
PostNapisane: So kwi 24, 2004 10:42 am 
Hehehe...no tak też można Tymon :)

No chyba nie ma rady na nauczycieli.Kiedyś powiedzieliśmy naszej wychowawczyni o wuefiście...No i ona chyba (nasza wychowawczyni) interweniowała u dyrektora,bo na którejś tam lekcji w-f nauczyciel wszystkim chciał wstawiać jedynki,za byle co :/ No cóż chciał się na nas zemścić.

Trochę głupio też jest,kiedy jakaś pani,załóżmy X jest zdenerwowana na naszej lekcji,bo przed przerwą miała godzinę z klasą,załóżmy Y.No i w przenośni "klasa Y weszła pani X na głowę" no i na nas się wyżywa,oceniając surowiej i w ogóle. :( To nie jest fair,ale zależy jaki nauczyciel,bo mam w mojej szkole bardzo faną nauczycielkę od chemi i nawet jak ją coś zdenerwuję to ukrywa to i wychodzi jej to nieźle ;) Już na początku roku powiedziała nam,że nie odpowiadamy za wyczyny innych klas,więc nie ma prawa się na nas wyżywać i ma nadzieję,że jej to wyjdzie :)

Tytuł:
PostNapisane: So kwi 24, 2004 2:18 pm 
Mam takich nauczycieli co my ich nie denerwujemy i oni na nas sie wyrzywają. Mam najgorszą klase w całej szkole i innych nauczycieli tak denerwujemy wszystko robimy aby sie wściekli i tu sie nie dziwie , że są wściekli. Ale są tacy ,że nic nie mówisz i masz pałe

Tytuł:
PostNapisane: So kwi 24, 2004 9:32 pm 
Moja klasa tez ejst najgorsza z całej szkoły wszytscy nauczyciele sa poprostu źli jak wieidza ze będa mili z nami lekcje.... jedna babka od polaka odeszla przez zns ze szkoly poporstu juz nie wyrabiala... i 3 raz babka na religi ise poplakala u nas bo nie mogla sobie z nami poradzic :D

Tytuł:
PostNapisane: So maja 08, 2004 9:48 pm 
Gosia a ładnie to tak nauczycieli od religi ryc?:> :)

Tytuł:
PostNapisane: So maja 08, 2004 9:55 pm 
No pewnie ze taaa :D mogła sobie nie wybierac takiego zawodu... ale juz mam niestety z samej religi w dizenniku uwag( bo u nas są punkty na + i na - a poptem wystawia sie z nich na koniec roku zachowanie) -15 za samą religie :( :evil:

Ostatnio edytowano So maja 08, 2004 9:57 pm przez ^GoSiA^^, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: So maja 08, 2004 9:56 pm 
hehe no to niezle :)

Tytuł:
PostNapisane: So maja 08, 2004 9:59 pm 
no wiem własnie.. tylko nigdy nie weim ile ich mam zawsze na - :/ nie moge sie połapać :wink:

Tytuł:
PostNapisane: So maja 08, 2004 10:04 pm 
dobra nie róbmy z tego forum smietnika :)))))

PRAKTYCZNIE WSZYSTCY NAUCZYCIELE SA ***... ALE SA WYJATKI :)

Tytuł:
PostNapisane: N maja 09, 2004 9:37 am 
Szkoda,że w mojej szkole tych wyjątków jest tak malutko. Ale dobre i te 5 osób,co??W sumie to ja nie mam co narzekać na nauczycieli mojego gimnazjum. :) Na razie niektórzy są spoko,ale co do niektórych to po prostu no comment :/

Tytuł:
PostNapisane: N maja 09, 2004 9:55 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

sposób na nauczyciela - Wiadro na łeb i od razu bedziesz w TV :D

Obrazek

http://damian-m.blog.onet.pl - zapraszam na mojego bloga! ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 10, 2004 9:53 pm 
No tak,wiadro na łeb..ale chyba z nauczycielem się nie uporasz jak mu wiadro na łeb nałożysz??A to "Naczynie" to z jakimś wyposażeniem?

Jeśli nauczyciel wredny to raczej nic nie da się z nim zrobić.Chyba,że będzie się znęcał nad uczniem to można się poskarżyć do dyrektora,lub do rzecznika praw dziecka.Taa...tylko u mnie w SQL to trzeba dobrze przemyśleć zarzuty,bo z naszym rzecznikiem nie byłoby łatwo. :/

U mnie na lekcji to jak na razie tylko moja wychowawczyni wyszła w klasy z płaczem,mówiąc,że żałuje,że nas wzięła czy coś takiego.To był wstrząs,bo akurat ja nic do niej nie miałam :) Teraz to z nerwów na razie pewna nauczycielka biurko podpaliła :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 10, 2004 9:58 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

_KaSiA_ napisał(a):
No tak,wiadro na łeb..ale chyba z nauczycielem się nie uporasz jak mu wiadro na łeb nałożysz??A to "Naczynie" to z jakimś wyposażeniem?

Wyposażenie zawsze może być, np. beton(nie zaschniety:)) nie no to oczywiscie takie zarty, nie mozna takich rzeczy robic starszym ludziom, tzn, nikomu nie mozna wyrządzać krzywdy :)
_KaSiA_ napisał(a):
... można się poskarżyć do dyrektora,lub do rzecznika praw dziecka

A nie praw ucznia?? :D

Obrazek

http://damian-m.blog.onet.pl - zapraszam na mojego bloga! ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 10, 2004 10:02 pm 
Eeeee.....kurcze Redakcjo przydałaby się funkcja "Edycja postu" :P Tak,Maku masz rację.Pomyliłam się ;) Wybaczysz?? :)

Nikomu nie można czynic krzywdy a,że to żarty to ja wiem ;)

Jeżeli nauczyciele nas denerwują to możemy przepisac się do innej klasy, w której dany nauczyciel nie uczy określonego przedmiotu,ale niewielu stać na takie poświęcenie :P Np. mnie na pewno nie. :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]