Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest N sty 21, 2018 8:31 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: salon lakierniczy Olsztyn lub okolice
PostNapisane: Wt maja 29, 2012 11:24 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Witam,
może już gdzieś na forum jest ten temat.
Niestety nie znalazła, dlatego tez odważyła się założyć nowy temat.
Jak sam temat wskazuję poszukuję lakiernika w okolicach Olsztyna.

Kilka słów o tym czego potrzebuję i czego potrzebuję mój samochodzik. :)
Po pierwsze chodzi o nissana almere n15 trzydrzwiowa 1996r.

Jest to mój pierwszy samochodzik:) na którego nie wydałam za dużo (ok 2 tyś), ale za to jest bardzo bardzo piękny i oczywiście mój:):) i cudownie się go prowadzi :)
Jednak była już na nim rdza i to spora.
chodzi o rdze na nadkolach, dół drzwi, bagażnik - koło wycieraczki i troszkę koło szyby.
Progi są do wymiany tak rdza zjadła (pewnie ktoś się uprze, że nadkole też trzeba będzie wymienić)
i teraz gdzie ja mogę to zrobić w Olsztynie i to jeszcze za rozsądną cenę. Nie chce aby wartość robót była większa niż wartość samochodu :(
Z drugiej strony nie stać mnie na profesjonalny warsztat, a jako, że jestem kobietą i taka rdza może wkurzać, poradźcie mi jakiś warsztat
Pleeeeeeseeeeeee

Tytuł: Re: salon lakierniczy Olsztyn lub okolice
PostNapisane: Pt cze 01, 2012 11:53 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Czyli nic nikt nie wie..
nikt nie był u lakiernika..
nikt nie bawił się w wymianę cześć blacharskich
nie fajnie :(

PostNapisane: Pt cze 01, 2012 12:26 pm 
Młodzik
Młodzik

Weź to cudo zezłomuj dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa innych.
Nie masz kasy na samochód tylko na rower. Kup go dla własnego zdrowia. Lepiej na tym wyjdziesz.
A jak już kupisz ten rower to możemy umówić się na przejażdżkę :)

PostNapisane: Pt cze 01, 2012 1:19 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

o ja przepraszam...
jeżeli cudo - a sam tak twierdzisz, a ja to potwierdzam - to nie można go zezłomować.
Gdybyś poczytał, gdybyś troszkę wiedział więcej na temat samochodów, a nie rowerów, pomógłbyś mi.
Nissany maja słabe blachy na rzecz cudownych, niezawodnych silników.

więc nie zamierzam go złomować!
poza tym nie wiesz jakiej wielkości są te plamy rdzy.. - w Twoim zapewne wyobrażeniu to wszystko jest w rdzy,a w rzeczywistości nie!
Co do roweru, masz racje - zajebista sprawa. Tylko niestety nie umiem na nim jeździć w szpilkach i spódnicy:)

Poza tym.. jetem kobietą i wolę wydać na setną parę kolczyków, kolejną sukienkę letnią, niż na samochód.

To jak... znasz jakiś zakład lakierniczy???

PostNapisane: Pt cze 01, 2012 2:02 pm 
Młodzik
Młodzik

Powiem Ci, że nigdy mi nie przyszło do głowy, że można jeździć rowerem w szpilkach i spódnicy. Człowiek jednak uczy się całe życie.
Musiałaś się naczytać zbyt dużo forumowych "mondrości" skoro twierdzisz, że nissan ma cudowny silnik.
Szczególnie almera za 2 tysie.
Ale o tym na pewno się przekonasz już niedługo, kiedy założysz kolejny wątek z zapytaniem o warsztat, który naprawia silniki, oczywiście niedrogi warsztat, żeby nie podwoić wartości autka.
Tu Ci od razu pomogę: w Dywitach i Słupach są złomowiska (tak słyszałem), które mają sporo części do niezawodnych i niepsujących się japończyków, oczywiście wyhodowane na polu obok, bo przecież japończyki są niezawodne i cudowne.
Nigdy nie rozumiałem też logiki kobiet, bo skoro nie lubisz rowerów a uwielbiasz kolczyki, szpilki i sukienki, to sprzedając to cudo, które posiadasz (zamiast remontować) mogłabyś naprawdę poszaleć w sklepach kobiecych.
Może nie w alfie ale są na pewno przystępne cenowo hipermarkety z takimi gadżetami.
Może nawet zostałby grosz na trampki, dres i jakiś rower?
Pośrednio pomogę Ci też w sprawie lakiernika: teraz sobie przypomniałem, że jakiś czas temu w biedronce widziałem taką gazetkę reklamową dotyczącą motoryzacji.
Tam na pewno ogłasza się jakiś spec lakiernik, który za miły uśmiech i widok pięknych nóg na szpilkach (ewentualnie ślicznych kolczyków i sukienki), polakieruje tą rdzę.
Żeby tylko nie zapomniał jej usunąć.

PostNapisane: Pt cze 01, 2012 2:29 pm 
Berbeć
Berbeć

do : alfik7 - jeśli Ci się nie podoba pomysł tej pani to spieprzaj dziadu z tego forum i udzielaj się na innym, to jej samochód i jej sprawa co z nim zrobi. Lakiernika polecam w Wójtowie. Dziękuję!

PostNapisane: Pt cze 01, 2012 2:48 pm 
Młodzik
Młodzik

O proszę jaki ruch się nagle zrobił w temacie i pomocni się znaleźli :)
Niektórzy (agor5) nawet klasyków cytują w przerwach między klepaniem błotników i szpachlowaniem :)

PostNapisane: Pt cze 01, 2012 3:09 pm 
Berbeć
Berbeć

A niektórzy (alfik7) są idiotami, którzy nie nadają się do życia w społeczeństwie, bo są złośliwi, wredni, poprostu mało inteligentni, i wyżywają się na takich forach pokazując swoją chorobę psychiczną.
P.S. Nie klepię błotników, pracuję w zupełnie innej branży, jestem kobietą i mam małe czerwone autko rocznik 95 z kiepskim lakierem.

Więc chłopczyku dziś jest dzień dziecka, więc biegnij po cukierka a nie wpieprzasz się między dorosłych ludzi

PostNapisane: Pt cze 01, 2012 3:49 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

alfik7:
mój drogi nie wiedząc do końca - powinno się milczeć.
Samochód ma dużą większą wartość niz dwa tysiące.
samochód kupiłam tylko i wyłącznie za dwa tysiące, bo była to forma odkupienia auta od rodzinki by pierdzielony urząd skarbowy sie nie przyczepił :) płacę mniejszy podatek!! więc Twoje komentarze są śmieszne.
i sorki - temat dotyczy lakiernika - opinii itp. więc wypowiadaj sie na ten temat! nie interesuje mnie Twoja opinia o moim samochodzie, którego w ogóle nie widziałeś.
więc jak... znasz jakiegoś lakiernika godnego polecenia czy będziesz dalej zgrywał "wszystko wiedzącego człowieczka"

agor5
Dzięki :)::):):)

PostNapisane: Pt cze 01, 2012 5:52 pm 
Młodzik
Młodzik

I se pogadały dwie mądrale.
Jedna lubi cukierki, dziadów i jest specem od chorób psychicznych, druga lubi sukienki, kolczyki, uwielbia prowadzić w szpilkach i oszukuje skarbówkę :)
Obie łączy miłość do odrapanych samochodów i lakierników :)
Spadam do szkoły, pa pa :)

PostNapisane: Pt cze 01, 2012 7:07 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

hehheh:)
o tak:)
lakiernik jest spoko :)
nawet bardzo :) a taki który zrobi moj samochodzik, jest cudddooooowwwwnnyyyy :)
więc o takiego Pana poproszę

PostNapisane: So cze 02, 2012 10:01 pm 
Berbeć
Berbeć

To nam pan impotent dowalił, nie wiem jak się po tym pozbieram...

PostNapisane: Pn cze 04, 2012 11:13 am 
Młodzik
Młodzik

Wróciłem ze szkoły :D
I jak autko - polakierowane?

Specjalistki od impotentów nie pytam, trochę przykre, mieć takie doświadczenia, trauma murowana (na szczęście są gadżety zastępcze).

PostNapisane: Wt cze 05, 2012 10:48 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

A powiedziałeś mi gdzie mam malować, cwaniaczku???:)

Powiem Ci, że byłam u jednego Pana...
bardzo fajny.. i nie wysyłał mojego samochodu na złom...
sprawdził go:) jest ok:)
teraz tylko potrzebuję drugiej opinii, aby spr czy mnie Pan nie oszukał mówiąc co muszę zrobić :)

PostNapisane: Wt cze 05, 2012 9:40 pm 
Młodzik
Młodzik

Przeczytaj pocztę :)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]