Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Śr maja 23, 2018 1:03 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Komentarz do wątków z forum amatorskiej tv
PostNapisane: N kwi 17, 2011 11:12 pm 
Postępowy
Postępowy

17.04
b-b
nic interesujacego poza potwierdzającej się mojej opinii o amatorskiej tv i w dalszym ciągu powracającym temacie likwidacji powiatu no i reformie oświaty we wsiach . Ponadto jakieś brednie 5 minut postoju pojazdów na poboczu ulic dodam a kto by to pilnował czyli podsumowując pracy brakuje i do łba przychodzą głupie pomysły.
WM
derektor BOSiR urządza z piłki nożnej walkę kogutów i karze oglądać mecze zza siatki bo ci niedobrzy kibice śmią jeść siemki a łupinki rzucają gdzie popadnie . Ponoć się poprawiło i kibice się poprawili :D . To jak w pewnym kawale "będziecie grzeczni to napuszczę Wam wody do basenu " :roll: . Tylko poczekajcie jak basenik będzie zmodernizowany :P wtedy będę przekonany , że zawody na nim będą na wyższym poziomie przeprowadzone O NAGRODACH nie wspomnę.

od siebie
trochę mnie nie było ale wiadomości ogladałem na bieżąco . Krótko mówiąc wszyscy rzucili się na Pana Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego , który wszystkim pokazał jak działa POLSKA DEMOKRACJA czyli : prawo dla maluczkich ; obnażył i ośmieszył urzedy państwowe począwszy od Prezydenta poprzez Premiera pokazując tym samym , że rządu nie ma . Jak wszyscy pamiętamy jak PEŁO się żaliło iż Prezydent Lech Kaczyński wetował im ustawy teraz jest Prezydent Komorowski a ustaw brakuje :P . Cały czas powtarzam PEŁO to ściemniacze hasło jak najbardziej aktualne "ABY SWOIM ŻYŁO SIĘ NAJLEPIEJ " . Paliwo do góry to i wszystko do góry a PEŁO i ich fanatycy mówią , że to nie ich WINA a ja pytam KTO RZĄDZI ? i te skamlanie , że wszystkiemu winne PiS . Wiem jedno , że PEŁO miało szansę zmiany wszystkiego a rezultat pozostał TAKI SAM jak partii które już rządziły czyli podobne aferki jak w SLD .

Na naszym podwórku życie płynie jak sen złoty a władze osiągnęły sukces " jest cicho :P a nowi członkowie PO :P chyba nie zapomnieli co obiecali .

Z Okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim pomyślności :D

PostNapisane: Pn kwi 18, 2011 3:12 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

A u kaowca stan psychiczny się coraz bardziej pogarsza.

PostNapisane: Pn kwi 18, 2011 6:05 pm 
Postępowy
Postępowy

Ktosiu u ciebie ktokolwiek ma inne myślenie ; ma inne zdanie itp. to ma problemy psychiczne :P . No cóż nawet mnie nikt nie powiadomił , że przybył mi jeszcze jeden LEKARZ RODZINNY :D .
Ktosiu wykrywając u mnie pogorszenie stanu psychicznego MUSISZ też z nim mieć problemy . Pamiętaj te stany chodzą PARAMI :shock: . Fajnie , ze się odezwałeś :) . Trzymaj się .

PostNapisane: Wt kwi 19, 2011 11:10 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Kaowiec strasznie być samotnym nie? Będąc z natury człowiekiem współczującym postanowiłem czasami odezwać się do Ciebie, zebyś nie wpadł w melancholię , że zostałeś sam ze swoimi , nazwę to delikatnie "przemyleniami".

PostNapisane: Wt kwi 19, 2011 2:39 pm 
Postępowy
Postępowy

Ktosiu nie będę Cię wyprowadzał z błędu o samotności :D czasami jest ona zamierzona i potrzebna a poza tym mam duzo kolegów i kolezanek na których w każdym momencie MOGĘ LICZYĆ . Dziekuję , że się odezwałeś :D .

PostNapisane: Wt kwi 19, 2011 5:05 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Cieszę sie bardzo, ze masz jeszcze do kogo zagadać. może mniej cie będzie na forach....

PostNapisane: Wt kwi 19, 2011 10:28 pm 
Postępowy
Postępowy

Najważniejsze , że ciebie będzie więcej na forach a ja to pikuś Pan Pikuś i tak się zastanawiam kiedy robiłeś sobie test na samoocenę ? boś taki napakowany nienawiścią i jak tak cię czytam to wnioskuję , ze życzysz mi bardzo źle no ale to twój problem .

PostNapisane: Śr kwi 27, 2011 1:56 pm 
Postępowy
Postępowy

27.04
z b-b
nie ma co komentować a tematy ostatnio poruszane padają zaraz tuż po ich rozpoczęciu .

moje
Kazdy doskonale wiedział , że do Bartoszyc zjedzie mnóstwo osób z całej Polski i jak sie okazało wszyscy wiedzieli oprócz naszej kochanej władzy . Rozkoszuje się jeszcze wygranymi wyborami zapominając o uruchomieniu wodopoju / przy którym od czasu do czasu dochodzi do ostrej wymiany zdań KTO dopuścił do postawienia brzydactwa itp. / , fontanny no i zegara. W drugim dniu świąt mnóstwo ludzi spacerujących i robiących zdjęcia DZIURZE po zegarze zatkanej kartonem jak gazeta Prawda w oknach rodzin radzieckich .

Większość homilii na nutę smoleńską no i miłości do krzyża . Próbowałem tę miłość do KRZYŻA odnaleźć wspomnieniami z Krakowskiego Przedmieścia i pamiętam wtedy , że tylko kardynał Nycz stanął w Jego OBRONIE a pozostali milczeli włącznie z Prymasem Polski. Bardzo boli jak słyszy się rozmijanie z prawdą.

Biedne SLD wykalkulowało sobie , że pochodów nie będzie a dlaczego ? bo są partią nowoczesną . Od dłuższego czasu jak słyszę ich przedstawicieli to mam radochę i ubaw z ich obłudy i zakłamania . Nie starczyło im sił powiedzieć po ludzku ŻE NIE WYPADA w tym dniu no ale trzeba dorobić trochę ideologii . Jak się dowiedziałem przy okazji , że partia staje się nowoczesną a pochody już nie modne. Może i dobrze bo Ikonowicz stanie ze swoją partią w obronie biednych i uciskanych ROBOTNIKÓW.

Pozdrawiam

PostNapisane: Pt kwi 29, 2011 4:59 pm 
Postępowy
Postępowy

29.04
Trzeba było Beatyfikacji JP II aby w całe Bartoszyce tonęły w flagach b-cz . Nowa WŁADZA -:)))) się postarała i chyba już tak będzie , można sie tylko cieszyć iż stary Burmistrz odszedł bo nowy daje nadzieję , że flag nie zabraknie. Troszeczkę kosmetyki np. naprawa ekranu przed UM , uruchomienie wodopoju i fontanny . Apeluję podlejcie dąb za Patronem po prawej stronie bo usycha .

Władzy pragnę przypomnieć , że jak składa ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE to musi mieć świadomość , że wśród NAS żyją ludzie innych wyznać ale też i Ci którzy są niewierzącymi. Apeluję abyście składając życzenia nie używali w nich wielkich słów a robili wszystko aby zrealizować obietnice wyborcze . Wierzę też , że życzenia opłacaliście z własnej kieszeni i faktury posiadacie.

Oto niektóre życzenia :

Starosta Bartoszycki Wojciech Prokocki i Przewodniczacy RP Mariusz Pilas
Tajemnica Zmartwychwstania zmieniła losy starożytnego świata . Jednak pomimo upływu 2000 lat uwierzenie w to wydarzenie jest tak samo trudne . Prymat tego co widoczne nad tym co nie widać i co wymaga czasu utrudnia nam dialog , rozumienie innych poglądów i przekonań .
Niech nadchodzące święta odnowią w nas postanowienie zmiany życia Ono ma głęboki sens , warto bowiem być dobrym , szlachetnym i uczciwym.

Szanowni Panowie ale jak słucham takich tekstów to się zastanawiam czy przybył nam jakiś nowy obiekt sakralny w mieście a o otwarciu jego nie słyszałem ? czy to jest GŁOS urzedników realizujących zadania wobec społeczeństwa ? Czy Wy Panowie spełniacie te kryteria które wymieniliście : być DOBRYM , SZLACHETNYM i UCZCIWYM ?
Proszę Was abyscie do społeczeństwa przemawiali prostym i zrozumiałym językiem a jak chcę posłuchać coś wznioślejszego to udaję się na mszę św.

Wójt Gminy Jadwiga Gut oraz Przewodniczacy Rady Gminy Wacław Kowalczyk
Z Okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim mieszkańcom Gminy Bartoszyce życzymy radosnych i spokojnych chwil w gronie rodziny i przyjaciół ;
Niech czas Zmartwychwstania Pańskiego napełni wszystkich wiarą i spokojem , da siłę w pokonywaniu trudności ożywi nadzieję i pozwoli z ufnością spojrzeć w przyszłość.

I tutaj widać , że są wzięci pod uwagę WSZYSCY.

Burmistrz Miasta Bartoszyce Krzysztof Nałęcz
Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych , pełnych wiary , nadziei i miłości . Radosnego wiosennego nastroju , serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja .

Krótko mówiąc do przyjęcia .

Wszystkim mieszkańcom oraz Panu Prezesowi Wietrakowi z Spółdzielni Mieszkaniowej z Okazji 50 lecia wszystkiego najlepszego życzę -:))))))

Pozdrawiam

PostNapisane: Cz maja 05, 2011 12:03 am 
Postępowy
Postępowy

05.05
z b-b
Jak dogonić Bartoszyce
o zajmowanych miejscach w województwie i na szczeblu centralnym . Nie ma co narzekać ; poziom nauczania jest wysoki i nie ma co ukrywać , że też dzięki BUTW -:)))

10 kwietnia w południe jarek zdradził
tekst gościa 3
Zero rozmów o podatkach, sytuacji gospodarczej kraju, za której stan całkowicie odpowiada obecny rząd i premier, zaniedbaniach związanych ze śledztwem smoleńskim, żadnych niewygodnych pytań, ot taka polityczna sielanka.
Jeden problem który nurtuje obywatela powtarzany jak zdarta płyta to ten Kaczor i PIS.

Wielkie otwarcie poidełka
Łukasz w swojej wyprawie do innych miast pokazał zacofanie Bartoszyc względem ich dokonań. Można by rzec jaka władza taka inwestycja ale ta wypowiedź którą usłyszałem jest niesprawiedliwa. Byłem , przyjżałem się i powiem , że mi się PODOBA. Cieszy fakt iż jest tabliczka dzięki komu zdobyliśmy to co mamy.JESZCZE RAZ GRATULUJĘ . Szkoda tylko , że te poidełko nie stanęło za fontanną w linii od bramy no ale był plebistyt i trzeba to uszanować.

Straż Miejska
Szczerze Wam i policji dziękuję , że jeszcze w tych trudnych przepisach prawnych macie siły na utrzymanie bezpieczeństwa . Śmieszą mnie teksty , że macie być bardziej zdecydowani ale jeśli już do tego dojdzie TO NAGLE WIELKI KRZYK. Nie dajcie się podpuszczać bo Ci co to robią później będą mówić co innego.
Szkoda szchrajko , ze tak mało widzisz ciężkiej pracy Straży Miejskiej . Mnie bardzo podobają się w działaniu i słyszę teksty tych NIEWINNYCH -:)))). Serdecznie pozdrawiam Pana Komendanta i Pana podwładnych.

Sycz ma nowego dyrektora biura
Nie myślałem , ze powiem brawo Panie Pośle za decyzję zatrudnienia Pani Ewy. Źli i tępi ludzie nie dają żyć tekstami o godnosci i honorze. Przeżywałem te bandyckie wypowiedzi ale proszę Pani Ewo się nimi nie przejmować to ci sami co woleli swojego niż OBCEGO -:))) , oni będą kąsać bardzo długo ale należy mieć nadzieję , że zaczną kąsać SIEBIE.

Budynek BOSiR-u przy Jagiellończyka - na lokalne muzeum
Od słowa do słowa i zaczęto pytać o b – b tv : na jakich zasadach zajmuje siedzibę w tak eksponowanym miejscu jak ratusz II choć bez zegara. I te żenujace wypowiedzi chińskiego demokraty z forum o straszeniu nie powiem a user cyd w natarciu i wyznacza nowe miejsce lokalizacji tej amatorskiej tv. Gdy poczytacie trochę ten wątek na forum b-b to zobaczycie kto trzęsie Bartoszycami a straszenie o zniesławienie to na porządku dziennym . Każda wypowiedź nt. tej żenującej tv i coponiektórych jej aparatczyków kończy się GROŹBĄ tylko jakoś dziwnie się składa , że z ust ich pracowników wypływa gorszy JAD i nikomu się nichce ich gdziekolwiek podawać. Wychodzi na to , że oni i ich znajomy bardzo wyspecjalizowali się w donoszeniu na każdego co ośmieli się wyrazić inaczej , myśleć inaczej gdyż to ONI mają monopol na PRAWDĘ.

Od siebie
Już SLD się szykuje a Prezydent Kwaśniewski ogłosił , że partia czyściec zaliczyła i jest gotowa znowu rzadzić . Szanowny Pan Prezydent zapomniał , że to od wyborców zależy czy ich wybiorą . W Bartoszycach wygraną mają w kieszeni bo tutaj czerwoni się świetnie razem trzymają / czy ktoś jest w stanie podać bezrobotnego I sekretarza PZPR lub aktywnego aparatczyka , ludzi którzy mają dużo a pragną jeszcze więcej -:)))) /mało tego , mają poparcie DZIADKA a dziadek lubi każdą partię która daje KASĘ -:)))))

Święto Konstytucji 3 Maja
kompromitacja PEŁO i pokazanie lekcji patriotyzmu , brawoo tak trzymajcie -:))))).
Najważniejsi są rodzina , kumple i znajomi OBY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ -:)))))

Są zapowiedzi aby zamiast inwestycji organizować FESTYNY. Czas pokaże -:))

Pozdrawiam

PostNapisane: Pt maja 06, 2011 8:25 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Przemówienie Prezydenta było bardzo dobrym podsumowaniem pisowskiej obłudy.

PostNapisane: Pt maja 06, 2011 9:43 pm 
Postępowy
Postępowy

Ktosiu jak na razie to OBŁUDĘ pokazały wszystkie do tej pory rządzące PARTIE a w nich ludzie z różnych komitetów , szczepów no i różnej maści związków.

PostNapisane: Pn maja 16, 2011 2:32 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Ktoś napisał(a):
Przemówienie Prezydenta było bardzo dobrym podsumowaniem pisowskiej obłudy.

zgadzam sie z toba

PostNapisane: Cz maja 19, 2011 2:32 pm 
Postępowy
Postępowy

19.05
z b-b
nie ma co komentować na forum sezon ogórkowy a mały demokrata chiński wciąż tłumaczy jakie to zalety posiada telewizja w której pracuje . Prędkości przesyłane są tak zawrotne , że nigdzie w Polsce ich nie uświadczysz. Ot takie chwalenie się a ty rozmówco gdybyś miał inne zdanie to czeka cię sąd :D .

Ot tak sobie przeszedłem po chodnikach mojego pięknego miasta . Urzadzenie zamontowane na ścianie UM pomimo , że monitorowane NIECZYNNE ; Poidełko NIECZYNNE ; W fontannie kiepy ; Telebim NIECZYNNY ; lista zasłużonych TAJNA ; Karton w otworze Bramy wskazuje , że czas w Bartoszycach stanął .

Wszystkie media dookoła szumią , że samorządy są strasznie zadłużone . Tak sobie pomyślałem WSZYSTKIE ale nie nasze . Przed wyborami zapewniano mnie , że jest ok. i ja wierzę naszym WŁADZOM.

Słyszy się , że mała frekwencja przy różnego rodzajach konkursach . Proszę iść przed OBSESJĘ a tam wisi baner mówiący co kiedy i gdzie . Proponuję aby wykorzystać ścianę starego młyna i powiesić BANER z wypisanymi na cały rok imprezami / tylko proszę nie wszystkie imprezy BOSiR /

Najwyższy czas pomyśleć o zagospodarowaniu kwadratu z telebimem włącznie.

Duże słowa uznania za ławeczki w lasku TPD i jeszcze parę by się przydało.

Nowej władzy przypomnę , że najwyższy czas zrobić porządek na stronie Pana Burmistrza przesuwając ZASŁUZONYCH w miejsce po Honorowych obywatelach czy to aż tak dużo wysiłku potrzeba ?

Pozdrawiam

PostNapisane: Pt maja 20, 2011 10:56 am 
Postępowy
Postępowy

20.05
Rada Miasta ustaliła listę zasłużonych dla Miasta i jestem ciekaw jakie życiorysy zostaną przedstawione ? Żadnej informacji o głosowaniu i KTO te kandydatury podał ? Uważam , że takie kwestie powinny być podawane do publicznej wiadomości.

Czy można prosić o laudację zasłużonych dla mojego kochanego miasta. Panie Piotrze Petrykowski już Pan może :shock: Brawo radni za przywiązanie do koloru .

Radni mają inne gusta niż muzyka ROMSKA , jednak zapomnieli jakie tłumy bawiły się na placu lecz czym jest tłum dla RADNYCH ?

Panie Starosto i Panie Burmistrzu najwyższy czas zlikwidować bezrobocie choć w części otwierając chociaż fabrykę czekolady . Dziwię się , że odwiedza nas tylu przyjaciół niemieckich i nikt z nich nie chce otworzyć jakiejś fabryki na swoich ziemiach :D . Jeździcie w odwiedziny i nic nie możecie załatwić . Po powrocie z takich podróży składacie relacje w jedynej słusznej "demokratycznej TV " jakby to było wydarzenie w wymiarze światowym / np z wizyty w Norwegii /. Myślę , że teksty iż to nie Wy jesteście od likwidacji bezrobocia są wygodne dla małej przedsiębiorczości . ALE po co ja się czepiam PRZECIEŻ uczciwie wygraliście w wyborach i widocznie SPOŁECZNOŚCI bartoszyckiej to pasuje .

Pozdrawiam

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]