Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pn lut 19, 2018 3:57 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Komentarz do wątków z forum amatorskiej tv
PostNapisane: Cz lut 10, 2011 10:29 pm 
Postępowy
Postępowy

10.02
Jak się okazuje na forum straszne połajanki w stosunku do LODOWISKA aż musiałem sam zobaczyć :D i to co ujrzałem :oops: przechodzi ludzkie pojęcie i pomyśleć , że było otwarcie a tu dookoła grzęzawisko ale nie ma co się dziwić . Cały czas podkreślam o jednorazówkach a tłumaczenie , że gdyby nie otwarto to byłby krzyk. Jestem ciekaw czy wszystkie warunki zostały spełnione . Brak słów i ręce opadają.

Zarządco kaplicy na starym cmentarzu proszę zmień te nagłośnienie pamiętające jeszcze lata 70 , bardzo słabo słychać co prawda jeśli ktoś chce usłyszeć to usłyszy / niestety nie dało się /

Bartoszyce miasto wymierające - uważam , że temat wywołany jako awaryjny. Nie zgadzam się z takim postawieniem sprawy a mianowicie , władza dokłada wszelkich starań aby nasze miasto było atrakcyjnym miejscem na mapie naszego województwa czy też Polski. Robią wszystko co możliwe abyśmy byli szczęśliwi.

No i jak się czują napastliwi obywatele z forum b-b w stosunku do Pani Dyrektor BDK . Coś mi się wydaje , że krzykacze będą mieli trochę roboty aby poprostować opinie :D . Zauważyłem , że trwają prace wewnątrz. Czas pokaże kto miał rację :P . Proszę Pani Dyrektor robić zdjęcia bo znajdą się tacy , którzy sobie przypiszą sukces.

Starostwo Powiatowe w Bartoszycach ul. Grota Roweckiego 1
Obywatelu otwierasz drzwi a tutaj w twarz "miły zapach papierosowy" wyrzucił mnie przed budynek i sprawdziłem czy to na pewno Starostwo okazało się , że tak . Nabrałem powietrza i swoim żółwim tempem poszedłem na I piętro a tym samym smród stawał się nie do zniesienia i żeby nie klimatyzowane pomieszczenie PZU mógłbym zejść z tego świata ku uciesze co niektórych :P . Powiem krótko afuś :shock:

Jedyny wielki pozytyw to czyściutkie miejsce wokół pomnika Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki.

Pozdrawiam

PostNapisane: So lut 12, 2011 1:11 am 
Postępowy
Postępowy

11.02
Jak donoszą wróbelki POWSTAŁA Społeczna Komisja Mieszkaniowa a skład czyli 2 - PełO , 2 - PiS
i 1 - Niezależność czyli ten który ma decydujący głos od początków bartoszyckiej demokracji . Próbowałem szukać coś konkretniej ale się nie udało. Już układ mnie śmieszy i nazwa SPOŁECZNA
:D a mnie się wydaje , że partyjna no ale pal licho nazwa NAJWAŻNIEJSZE , że jest to funkcja społeczna czyli praca za darmo co bardzo się w tej sytuacji chwali. Trzymam kciuki za wolontariat .

Pani Ania Mazur zastępcą Pana Burmistrza - nie znam ale wierzę , że da radę. Niedługo dotrze drugi zastępca i zespół TROJE pokaże co potrafi . Jestem przekonany , że Pan Burmistrz wie co robi gdyż nasze miasto czeka mnóstwo inwestycji i tak naprawdę ciężko było we dwoje . Kto nie był Burmistrzem ten nie wie jak ciężka jest Jego praca i całego zespołu. Przypomnę wszystkim NARZEKAJĄCYM i płaczkom , że Pan Burmistrz został wybrany głosami wyborców był po prostu lepszy i z tym trzeba się zgodzić . Tymi co puszczaja BĄCZKI proszę się nie przejmować MOIMI też nie :D . Najważniejsze to aby lud był szczęśliwy.

Bartoszycki Uniwersytet III Wieku
Przypomnę , że Prezesem jest Pani inż. Maria Milewska a nie jak napisano wiceprezesem. Strona tej szlachetnej uczelni NIEAKTUALNA :
- Pan mgr Krzysztof Piechnik nie jest już Dyrektorem BDK
- Pan Krzysztof Kwaśniewski nie żyje - Cześć Jego Pamięci
- Pani Ewa Pelikant Grodzka nie pracuje już w radiu - osobiście ubolewam
Zwracając im uwagę zawsze można popaść w niełaskę .
Otrzymali na działalność nie 3000 zł a 4000 zł. Nie mam pretensji , że otrzymali te pieniądze . To dzięki dialogowi i przedstawieniem swoich racji przez Panie : Krystynę i Barbarę :D . Najważniejsze , że chcą działać a pieniądze niewielkie jesli chodzi o organizację.

Na koniec zajmę się oceną rozdysponowanych środków finansowych na projekty poszczególnych
organizacji przez UM. Proszę zwrócić uwagę na nazwy tychże projektów :D
Na pierwszy ogień idzie MÓJ ulubiony Klub MBKS Victoria - otrzymali 120.000 zł poniżej projekty

„W piłkę gram spełniam swe marzenia, a MBKS Victoria w realia je przemienia”
/ oczywiście marzenia w okręgówce a przemianę widać jak ch.....a /

W MBKS w piłkę gram
swoje hobby udoskonalam i przyjemność mam”
/ drogie te hobby no cóż ale mniej przyjemności mają mieszkańcy /

„Lubię sport w piłkę gram –
to w MBKS Victoria wszystko mam”

/ szkoda klawiatury

Mam nadzieję , że przydzielający postawili zadania i cele dla ZARZĄDU nie wspomnę o listach obecności na zajęciach .

opinie przydziału kasy w następnych wejściach. Pozdrawiam

PostNapisane: So lut 12, 2011 11:37 pm 
Postępowy
Postępowy

12.02
Zobacz ile zarobili urzędnicy
Zobaczyłem i nic się takiego nie stało :D zarabiają bo przede wszystkim się uczyli przez co mają wykształcenie potrzebne do pracy w instytucjach samorządowych. Trzeba sobie jasno powiedzieć , że zarabiają tyle bo lud pozwala. Osobiście jestem w stanie zaakceptować zarobki według mojej siatki płac : Prezydent RP - 10.000 zł ; Prezes Rady Ministrów - 9.500 zł ; minister - 8.500 zł ....... konserwator powierzchni płaskich - 2000 zł
zdaję sobie sprawę , że mało co ode mnie zależy ale taki mam pogląd. Wszystko co państwowe powinno właśnie tak wyglądać a w prywatnych firmach bez udziału państwowej złotówki niech zarabiają miliony. Najbardziej śmiać mi się chce jak słyszę , że na posadzie państwowej siedzi fachowiec i zarabia dziesiatki tysięcy a jego pracodawca twierdzi jak nie zostanie to pójdzie do prywatnej firmy zapominając o tym iż firmy są już nasycone takimi geniuszami. Kończąc ten wątek trzeba sobie uzmysłowić , że cyt " tyle krawiec kraje na ile materiału staje" a u nas im biedniej tym wyższe zarobki .

Łukasz i moje miasto
Ależ się czepiliście tego młodego człowieka , to jest po prostu szczucie i jak tak można . Uważam , że sobie na takie traktowanie nie zasłużył . Ma wiele praw min. wyrażać swoje poglądy ; może być niezadowolony ; ma też prawo nie lubić Burmistrza jak i Burmistrz jego czyli ma prawo lubić kogo sie da a co niektórym wara kogo będzie lubił. Widzę , że wykształciuchy chcą mu bardzo dopiec tylko zapominają , że cyt " każdy jest kowalem własnego losu" ale czy niektórzy uczestnicy forum b-b to rozumieją . Co poniektórzy geniusze tego forum już jednego gościa zaszczuli to takie fajne ale wierzę , że kiedyś na nich przyjdzie kryska.

C.d dofinansowanie
Towarzystwo Mniejszości Niemieckiej Bartoszyc i Okolic -
„Podniesienie estetyki Zespołu Tańca Regionalnego SAGA” - 3 000 zł.
„Zaprzyjaźnić się z przyszłością z nadzieją patrzeć w przyszłość – rok jubileuszowy 20 lat Stowarzyszenia” - 7 700 zł.
Chciałoby się zadać pytanie a czy polskie organizacje są dofinansowywane w podobny sposób przez instytucje niemieckie ? w programie może jest błąd : zaprzyjaźnić się z przeszłością / powinno brzmieć no chyba , że sie mylę :D / szczerze mówiąc obchody powinny być z środków niemieckich . Na nasze programy kasy zabrakło a na niemieckie się znalazły :oops: do sprawdzenia na stronie UM. Pozdrawiam

PostNapisane: N lut 13, 2011 8:42 pm 
Postępowy
Postępowy

13.02
Zerkając u kolegi co tam na forum b-b można sie dowiedziec o chorobach TOMASZA od imperatyw no i atak Barta . Tomaszu rób swoje nie przejmuj się to są ci co widzą choroby u innych ale zapomnieli siebie zdiagnozować - podejrzewam , że juz za późno. Masz rację metody UBECKIE czyli wcisnąć kit , obśmiać i dobijając wskazać choroby OT i cała machina. Dobrze , ze jeszcze zostały Izabela czy też seszelka , Tomasz i Łukasz. Ja mam to za sobą i czuję się wzmocniony .Cieszę się , ze nie mam do czynienia z ordynarnymi papuasami z forum b-b :P .

Stowarzyszenie Klub Motocyklowy Wiraż– „Przygotowanie i udział w współzawodnictwie
w sportach motocrossowych” – 6 300 zł.
Moim zdaniem trochę za mało a robią wiele , począwszy od spotkań środowiskowych po Mistrzostwa Polski . Naprawdę promują nasze miasto. Tak trzymajcie.

Mam nadzieję , że ktoś weźmie się za ten nasz przepiękny bazar . Pytam na co czekacie a na ul. Prusa czeka piękne miejsce.

Pozdrawiam

PostNapisane: Wt lut 15, 2011 12:43 am 
Postępowy
Postępowy

14.02
Walentynki mijają no i co by nie powiedzieć przyjęły się w Polsce . Pamiętam początki i głosy wielu krytykantów :D .

Na forum b-b rozpoczęły się majaczenia i przedruk przepisów dotyczących ODWOŁANIA wójta , burmistrza . Kurcze ledwo się wybory zakończyły a juz im świta , żeby kogokolwiek odwoływać . Śmieszni wyborcy a może jednak najwięcej do powiedzenia mają ci co na wyborach nie byli ?
Jak napisałem wcześniej nie ma co się obawiać / popuszczają parę bączków i przestaną / :D

Znaki zakazu postoju
Tak patrzę to rzeczywiście znaków u nas tyle co w Chinach ryżu. Najwyższy czas aby zrobić z tym porządek chyba , że to nowa metoda aparatu ucisku do egzekwowania kasy za nieprzestrzeganie przepisów. Oto przykład z jednego ze sklepów mieszczącego sie przy drodze na Olsztyn . Kierowco od miasta skręcasz w lewo następnie w prawo i proszę zwróć uwagę jak postawiony jest znak " zakaz ruchu " ręce opadają i brak słów na tego co ten znak postawił . Nie będę tej osoby obrażał choć na to zasługuje .

Czy stać nas na modernizację bazaru ?
odpowiem , że na pewno stać . Przecież podczas kampanii wyborczej piękne teksty o poidłach po prostu koń by się uśmiał . Ludzie sprawa bazaru ciągnie się dziesiątki lat .

Stowarzyszenie Klub Motocyklowy „Wiraż” – „IV Runda PP w Mistrzostw Polski
w Motocrossie -15 000 zł.
Należy się są dobrzy w poprzednim wejściu napisałem o 6.300 zł. Pozdrawiam

PostNapisane: Śr lut 16, 2011 2:43 am 
Postępowy
Postępowy

16.02
I znowu tragiczna wiadomość z forum tv b-b . Można się dowiedzieć , że przetarg renowacji basenu przepadł a tak już odtrąbiono sukces / juz w odnowionym się kąpałem :P / to są po prostu jaja i ktoś powinien beknąć. Tak byłem łajany jeden z olśnionych forumowiczów kazał mi całować stopy Pana Dyrektora oj dzisiaj tej ofermie przebaczam . Zawsze powtarzano cyt."nie chwal dnia przed zachodem słońca " a tak słońce zostało a remonciku basenu nie będzie chyba , że Pan Andrzej z małżonką zainwestują. Cały czas się dziwię , że ten basen jeszcze żyje no ale wytrwałość Pana Andrzeja / tak trzymaj Jędrek /. Ból i śmiech na przemian no ale już po wyborach :oops:

Wielokrotnie w tv b-b występowali nasi rajcy i pocili się coś nt. ochrony środowiska a gdzie to nie byli zachwyceni Norwegią coś ok 1 godziny ble ble ponadto w innym programie pokazano konkursy nt. ekologii itp. Zaczyna mnie wkurzać pewien zakład w którym komin dyszy czarnym dymem okropnie czarnym i robi to najczęściej ok godz. 10.00 . Wierzę , że odpowiednie organa coś z tym zrobią bo tak być nie może no chyba , że w UM wykupili TONĘ EMISJI :P

Warmińsko-Mazurskie Towarzystwo Ringo– „Ringo polski sport dla wszystkich” - 5.000
Warmińsko Mazurskie Towarzystwo „RINGO” – „Ringo sportowa promocja miasta” – 1 540 zł.
Pan Marek i jego kadra działa , trochę mało ale jeszcze coś z alkoholowych wpadnie - może wystarczy. Pozdrawiam

PostNapisane: Cz lut 17, 2011 3:50 pm 
Postępowy
Postępowy

Jubilat, któremu stuknęło 679 lat
nie doczekał aby Go uroczyście uhonorowano : brak odświętnego uhonorowania / flagi b-cz ale jak nie tych barw to chociaż niemieckie -:)))) ; dziura w bramie po zegarze i samopoczucie jakby Jubilatowi stanął czas ; ponuro jak przy starym szpitalu a wszystko to za sprawą naszych rajców /. Żal ściska jak śliczne miasto podupadło na tle patriotycznym a wszystkiemu asystuje stary RAMOL , który pod pachę z komunistami oszpeca to miasto . Wydarzeniem są darmowe bilety na lodowisko i akademia w BDK :oops: . Szanowny Jubilacie szkoda , że Cię olewają ale to nie mieszkańcy ale ci co im we łbach się poprzewracało i nie mają czasu pomyśleć gdyż ich celem jest mamona a nie tam wywieszanie jakichś flag. Trzymaj się ile możesz czyli do przyszłego roku no i nie licz na wiele bo i tak się nic nie zmieni :P . Pozdrawiam .

Komin pewnej fabryki dalej kopci ale cieniutko na czarno :D Ekologię pracodawcy mają opanowaną w małym paluszku.

Lodowisko obejrzałem jeszcze raz no i nie jest tak tragicznie jakby mogło się wydawać a faktem jest , że pracy trzeba włożyć Panowie Andrzej i Tomasz świetnie dbają o taflę i trzeba przyznać iż jest równiutko . Zacząłem szukać tej dziury z której się ponoć tak lało jak wynikało z relacji na forum b-b i doszedłem do wniosku iż pani zapomniała zamontować u siebie uszczelki :lol:

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Bartoszyce w sprawie przyznania dotacji na realizację zadań własnych gminy z zakresu kultury, zdrowia, oświaty, sportu i rekreacji w 2011 roku.
Brakuje mi składu komisji z imienia i nazwiska . Bo jeśli decydował sam Pan Burmistrz to nie mam nic przeciwko oprócz tego co przy co niektórych dotacjach napisałem :idea: Pozdrawiam

PostNapisane: N lut 20, 2011 11:54 am 
Postępowy
Postępowy

20.02
Tak jak napisano czyli stuknęło dla naszego miasta ileś tam lat no i właśnie jak te urodzinki obchodzono ? .Po mojemu rajcy wspólnie z promocją powinni dużo wcześniej ogłosić konkurs na przebranie w stroje pruskie a następnie te osoby roznosząc zaproszenia dla mieszkańców na imprę w MBP gdzie dodatkowo oprócz zjedzenia ciasteczek i torciku nagrodzono by najlepiej przebranych .Najważniejsze , że sprzedano dużo książek autorki , która była bardzo zadowolona . Ponadto można było wywiesić parę flag Bartoszyc ale dalej rozmowa nt. jest bezsensowna po prostu dano ciała czyli wielkie hasła a leniuchy górą.

Jak co roku wybierany jest Sportowiec Roku i znowu wiele znaków zapytania a najśmieszniejsze jest to , że KAPITUŁA nie odkryła swoich nazwisk . Szkoda , że gazeta nie dała szerszej relacji . Obserwując to wszystko to tak jakby się te osoby wstydziły za swój wybór i z roku na rok te same buble pojawiające się w regulaminie jeśli taki regulamin istnieje ?. Moze z biegiem czasu dowiem się nazwisk , które miały wpływ na ten wybór i też chciałbym się dowiedziec o kryteriach.

Wielokrotnie apelowałem szanujcie jeden z większych zakładów pracy ale niestety muflony nie rozumieją co się do nich mówi i są tego skutki. Faktem jest , że Bartoszyce pustoszeją w rekordowym tempie i władza już nie jest w stanie nic zrobić a tyle się mówiło a wyborcy postanowili inaczej. Niestety wielokrotnie powtarzam iż decydenci są nastawieni na kasę i gdzieś mają szczęście ludu bartoszyckiego . Sam nie wierzyłem , że sprawdzą się prorocze słowa iz po pięknych wybrukowanych chodnikach będą chodzić emeryci i renciści w co raz większej grupie . Martwi też to , że w coraz szybszym tempie społeczeństwo się starzeje . Może się powtórzę jak ojciec pyta syna : Zdzisiu co by musiało się stać abyś wrócił do Bartoszyc a on odpowiada nic bo wrócę za 40 lat :D .

Z wywiadu z Panią Dyrektor BDK mozna się dowiedzieć , że zrobi wiele dla KULTURY . Trzeba przyznać , że Pani Dyrektor stawia na dialog a utworzenie ciała doradczego w postaci ludzi kultury to odważna decyzja i jestem pełen obaw , że jest wzmianka o KRYTYCZNYCH uwagach :D przypomnę , ze nie wszyscy te uwagi są w stanie znieść :P . Jak już wcześniej napisałem wierzę , że Pani Dyrektor dokona wielu pozytywnych dokonań kulturalnych na rzecz społeczeństwa . I bym zapomniał przypomnę też krytykantom o przygotowanie sobie formy przeprosin dla Pani Dyrektor BDK :lol: .

Stowarzyszenie Miłośników Szczypiorniaka „Bartoszyce” – „Popularyzacja piłki ręcznej
– 4 000
Szkoda , że nie 80.000 zł z kulejącej Vikci może kiedyś władze postawią na piłkę ręczną w której chce się PANOM grać i godnie reprezentować Bartoszyce.
W dalszym ciągu szukam składu KOMISJI dzielącej kasę na działalność. Pozdrawiam

PostNapisane: Pn lut 21, 2011 9:39 pm 
Postępowy
Postępowy

21.02
Z forum b-b
sfrustrowany student żali się , że mundurowi odbierają mu pracę tym , że pracują na etatach cywilnych mało tego wyzywa od leni itp. Odpowiedź moja jest taka , że nie mam nic do tego gdy pracują w prywatnych firmach . Już tak wiele nt. napisałem , że mi się nie chce już :oops: dodam tylko tyle , że na posadzie państwowej oprócz fachowości ważne są papiery pewnej partii nieboszczki + plecy + hektolitry wypitego napoju energetycznego :lol: i się pracuje / NIE dotyczy to wszystkich / . Nie wiem ile byśmy nie napisali to od zarania dziejów było jest i będzie zatrudnianie FACHOWCÓW :P .

własne
Jak się można dowiedzieć , że czytelnictwo w skali kraju wynosi 12 proc. Każdy z tych przeczytał 3 kartki A-4 jednostronnie napisanego materiału . No i jak tutaj przenieść tą wiadomość na Bartoszyce . Powiem , że na pewno nie ma 3000 czytelników. Kiedyś ośmieliłem się wypowiedzieć nt. i bardzo zostałem sponiewierany. Minęło trochę czasu i dużo się w moich poglądach nie zmieniło. Jeśli chodzi do pracowników to rzeczywiscie są to wysocy specjaliści i mówię to z ogromną powagą.

GB donosi , ze odbyło się Walne Zebranie Brydża podczas którego wyróżniono najlepszych brydżystów . Uchwalono też , że nie odbędzie się turniej z Okazji Dni Bartoszyc argumentując niską frekwencją . Jak sie nie mylę do tej pory graliście . Hmm ile to kaski dostaliście ? Uważam za lekki nietakt w stosunku do społeczeństwa bartoszyckiego i tych co Wam przyznali te środki NIE ŁADNIE :P
Bartoszyckie Stowarzyszenie Brydża Sportowego - Udział we współzawodnictwie w brydżu sportowym - 5000 zł

Pozdrawiam

PostNapisane: Śr lut 23, 2011 9:11 pm 
Postępowy
Postępowy

23.02
Na forum b-b nic ciekawego czyli bicie piany :D

Przypomnę wszystkim , że dzisiaj Dzień Bez Łapówki i w naszym pięknym mieście ŁAPÓWKAMI się brzydzimy.

Dowiadujemy się wielu ważnych rzeczy min. śmierć studenta Pyjasa w kuluarach warszawskich wywołuje ogromne poruszenie a mianowicie , że ten wypadek był na rękę opozycji a IPN doszedł do protokołu powypadkowego sporządzonego przez pewnego profesora w którym stwierdza upadek ze schodów . No i ileś lat rosła legenda . Czas pokaże jak było naprawdę .

Media bombardują i pokazują oburzonych obywateli w sprawie zagryzienia na śmierć pięciolatka przez PSY i żeby nie było mi też jest smutno ALE trzeba sobie jasno powiedzieć Szanowni obywatele w większości przypadków doprowadziliście do tego , że zwierzaczki nabyły większych praw niż człowiek . Cały czas apeluję opamiętajcie się bo planeta małp coraz bliżej ponadto ktoś zapomniał o instynkcie zwierzęcia czyli słabszego trzeba eliminować.

Dalej słyszymy o wspaniałym Balu Sportowca i tutaj BRAWOO ale cisza jest o składzie KAPITUŁY :P

Pozdrawiam

PostNapisane: Cz lut 24, 2011 11:32 pm 
Postępowy
Postępowy

24.02
z forum b-b
autor: OOOO, dodał 2011-02-24 18:45
Witam, sprawa z internetem która próbuję być rozwiązana od początku lutego robi się nie śmieszna lecz żałosna. Zawsze gdy piszę się na forum, szanowy pan "jerzy" usprawiedliwia wszystko jednym - to nie z naszej strony leży problem. TO Z CZYJEJ STRONY SKORO NA SERWERACH TYCH NA KTÓRE WCHODZĘ KOLEGA Z VECTRY, NEOSTRADY, BARNETU MA DOBRY PING? Chyba nie z serwera, tylko z waszej :) A nic nie umiecie zrobić żeby było wkońcu ok. Niedawno jakoś na 2-3 dni było wporząku, ping 25-30, a teraz 50-70. Bardzo duża różnica

Jak Jerzy napisał , że to nie ich wina to ja MU wierzę -:)))))) przy kazdym Jego wyjaśnianiu jestem pod wrażeniem . Mój kolega nazwał GO największy picer firmy nie ma sprawy której by nie wyjaśnił no i jest przy tym bardzo słowny .

własne 8)
Kominek z ul. Pieniężnego dalej kopci na czarno i ciekawi mnie ile ton emisji wykupili. Tyle tych kominów / większość dymi na biało a nasz bohater na czarno / . Propozycja jest prosta proponuję dymiących na czarno karać / czyli zdjęcie i mandacik / oj tak z rana to by się nazbierało i wtedy rozumiem działania ekologiczne czy też ochrona środowiska są poczynione .

Dużo pytań przez spotkanych znajomych np : czy wiem coś nt. ostrzelanego banera Pana Grodzkiego ? moje spostrzeżenia nt. zwierząt czy też 19 latka który bestialsko zgwałcił kobietę oraz czy wiem co się dzieje w naszym RATUSZU.
1. Niestety ten co zapowiadał bezpieczeństwo w mieście dostał się do rady / gratuluję /
a sprawę prawdopodobnie z powodu nie wykrycia sprawcy umorzono :roll:
2. Zwierzątka są bardzo miłe i nabywają powoli ale skutecznie dużych praw , praw większych
niż ma człowiek nim się obejrzymy jak znajdziemy się na planecie małp . Proszę zwrócić
uwagę , że ludzie zaczynają mówić jak zwierzęta , postępować jak one. Większość chodzi
w szoku , że zostało zagryzione dziecko czy też starszy człowiek przez psa. Te tragedie
się zdarzają dlatego , że słabszy w przyrodzie ginie i w tym wypadku słabszymi byli osobnicy
rodzaju ludzkiego . Mozna by bezczelnie zapytać a jaki wyrok dostały pieski za zamordowanie
człowieka ?
3. Cały czas powtarzam i pytam wielkich psychologów JAK NAUCZACIE DZIECI ODCZUWANIA
BÓLU ? jeszcze mi nikt nie odpowiedział na to pytanie . Sprawca ma 19 lat czyli urodzony
w 1992 roku . Jest to DZIECKO bezstresowego wychowania czyli te , które bólu nie zaznało
i zadało ten ból kobiecie gwałcąc ją . Jeszcze raz powtarzam wychowujemy / oczywiście nie
wszystkich / pokolenie zwyrodnialców o twarzach aniołków.
4. Cóż ratusz obserwuję nie słychać o jakichś spektakularnych wydarzeniach a czekającym
niewątpliwie będzie bedzie DARMOWE WYPEŁNIANIE PIT przez znanego przedstawiciela SLD
:shock:

Polityka
Widać jak na dłoni , że coraz więcej głosów w sondażach zdobywa bez walki SLD a przywódca Zapatero 11 zaciera rączki. Już widzę jak sie rozsiadają w ławach i wiecznie młody Oleksy wraz z towarzyszami będą robić wszystko dla szczęśliwości ludu w koalicji z PEŁO. O koalicji PiS - PSL mozna napisać tylko tyle , że dla dobra narodu powstanie.

Tyle razy skrytykowałem PSL , że przyszedł najwyższy czas ich trochę pochwalić a mianowicie WYDALI płytę z nagraniami biesiadnymi zespołu Bayer Full zwolnionymi z jakichkolwiek opłat bez zastrzeżeń . I tutaj wielki plus co prawda na początku są wstawki patriotyczne . BRAWOO

Pozdrawiam

PostNapisane: Pt lut 25, 2011 10:19 pm 
Postępowy
Postępowy

25.02
JUTRO ŚWIATOWY DZIEŃ BLONDYNEK
z forum b-b
Odnowić kino
odnowić czyli remont i znowu z kilkanascie milionów a ponadto kino ma właściciela . Czy ktoś mi może powiedzieć kto do tego kina chodził będzie no chyba , że dla kilkunastu pasjonatów :D
Przy obecnym stanie budżetu pas.

Znani ludzie z Bartoszyc
Jest wiele takich osób ale nikomu nie przyszło do główki aby te osoby wyeksponować ludzi: sportu w BOSiR ; kultury BDK itp . no ale trzeba chcieć . Najważniejsze sa gwiazdy z Bartoszyc po co spoza :P

od siebie
dzisiaj z zimna w jednym ze sklepów naprzeciwko myjni samochodowej w kierunku na Olsztyn produkty trzęsący się z zimna piały pieść " bo wszystkie produkty to jedna rodzina ". W środku sklepu temperatura równa tej na zewnątrz . Mam nadzieję , ze kierownictwo za takie warunki dorzuci do pensji ze 100 zł. Po prostu dzisiaj pracodawca nawalił , chyba , że na zapleczu serwowane były ciepłe posiłki regeneracyjne :roll:

Dzisiaj można się dowiedzieć , że SLD czyści media TV z inaczej myślących oczywiście nasze mogą spać spokojnie :P Coś mi sie wydaje , że kończy się czas wolności słowa . Teraz wiem skąd coraz częstsze emisje programów z udziałem czerwonego Oleksego.

Panie Burmistrzu coraz częściej w prasie pojawiają się informacje iż swoją działalność rozpoczęli społeczni osobnicy zbierający informacje o naszych dochodach itp . ABY sytuacja była jasna proponuję na 1 stronie Urzędu Miasta umieścić wykaz nazwisk i zdjęcia RACHMISTRZÓW.

POzdrawiam

PostNapisane: Śr mar 02, 2011 11:07 pm 
Postępowy
Postępowy

Trochę czasu minęło ze względu na ilość zajęć :D
02.03
forum b-b
burmistrz
Tak sobie myślę : wybory się skończyły a teksty takie same czyli gnojące każdego i jeśli tak pójdzie dalej to po co są wybory ?. Cały czas podkreślam Wybierasz - zabierasz głos , Nie wybierasz - buzia w kubeł :P . Pytanie czy te negatywne nastawienie to tych co w wyborach nie brali udziału ?. Dobrze , że powstało forum górowskie bo już mdli z tych narzekań , że źle wybrali. Biedni mają pecha : wpierw Pan Poseł / któremu powinni górowianie być wdzięczni już nie napiszę , że nasi sąsiedzi Ukraińcy także / a teraz Pan Burmistrz Kostka / Panie Burmistrzu robi Pan swoje a brzęczace muszki traktuje się łapką :D .

Polskie święto Żołnierzy wyklętych
temat podjęty przez Pana Witolda , że wszyscy zapomnieli wywiesić flagi a jedynie Bart - Sat je wywiesił / nie myślałem , że kiedykolwiek powiem BRAWO /. Przyznam szczerze , że dowiedziałem się pierwszy raz wczoraj o takim święcie . Krótkie zapoznanie z zawartością o jakich żołnierzy chodzi podjąłem decyzję , że flagi w tym dniu wywieszał nie będę.

Kończy się czas Grodzkiego znikąd
Tak jak przewidywałem , że PEŁO zostwi swojego członka w którego blasku się podczas wyborów OGRZEWAŁO. Aby nie było miejsca dla tak zdolnego młodego człowieka w naszym mieście to jakiś ponury żart . Mam nadzieję , że animozje wyborcze już opadły no chyba , że dudy trąbią co innego. Panie Sylwestrze proponuję udział w wyborach do sejmu lub senatu.

z WM
Nasz regionalny wieszcz Janusz Stolarkiewicz wypowiedział sie w swoim wierszu pt. Wysoka Kulturo. Pani Dyrektor wiedziała gdzie idzie ; Pan Burmistrz ma prawo dobrać sobie współpracowników ; pytanie jak to funkcjonowało do tej pory / bo działały tam Panie: Jola, Ania , Sylwia oraz Panowie Bachar i ktoś tam jeszcze / ; zarzut , ze Pani Dyrektor powinna wszystko wiedzieć / nie trafiony / , że chce rozmawiać z ludźmi / bardzo dobry pomysł / ; wstawiając w to miejsce MDK / trochę kula w płot , przecież rozmawiamy o BDK / ; biznes też / po małym remoncie wrócą organizowane imprezy a z wypożyczonej sali też trochę środków przybędzie - nie bedzie za friko :P /. Panie Stolarkiewicz wszyscy czekają na efekty 8) , jeśeli będą , to słowo MYŚMY ZROBILI nabierze nowego formatu SUKCES ma wielu OJCÓW i Pana Stolarkiewicza też ale jeśli będzie porażka to Pani Dyrektor ma ją wkalkulowaną w PENSJĘ :P .

Od siebie
Już coraz bliżej wiosny a tutaj od groma jeżdżących pługów , których do tej pory nie widziałem.

Jeśli Państwo macie stary zużyty sprzęt RTV , telefony na korbkę czy też tarczowe oraz pierwsze pralki itp. prosze o kontakt a w/w sprzęt zasili sale wystawowe w Klubie Żołnierskim JW 1248 i z góry serdecznie dziękuję :D . Oczywiście nieodpłatnie .

Pozdrawiam

PostNapisane: So mar 05, 2011 1:14 am 
Postępowy
Postępowy

4.03
z forum b-b
cenzura
kazdy kto tylko wspomni o cenzurze na forum to jest chory psychicznie :D i tak to działa czyli jeśli Adam o niej mówi to spece mu wyjaśniają i mamroczą coś , ze to nie wolność słowa ani demokracja / znawca realny :P / ot taki śmieszny dla mnie gostek i od razu czuć , że sobie sam dziękuje za podjęte decyzje.

Żołnierze wyklęci
zapytali mnie dlaczego nie wywiesiłbym flagi odpowiedziałem , że mam inny pogląd nt żołnierzy wyklętych ich działalności i zachowania do swoich rodaków a podsumowaniem niech bedzie złożenie wieńca w 2006 roku przy pomniku Józefa Kurasia przez ś.p Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego . Dlatego nie burzcie się jak Ukraińcy dążą do ustanowienia bohaterem Banderę. Wiem , że Pan Witold D. chciał o nich przypomnieć ale podejrzewam , ze nie do końca zapoznał się z prawdziwą historią . Złośliwość polega na tym , że wszystkich wrzucono do jednego gara co nie powinno mieć miejsca . Dużo rzeczy się przemilcza i tak co poniektórzy oszukują czy to dobrze . Świetne jest to , że można duzo spraw zweryfikować .

radni obniżyli sobie diety
niestety ale nie u nas . Jestem za tym aby nasi radni mieli dużo większe bo nie bedzie radny mojego pięknego miasta dziadował . Musi mieć więcej aby mógł podjąć w restauracji inego radnego z innego miasta . Wierzę , że radni będą mieli do dyspozycji limuzyny , gdyz muszą sprawdzić miasto pod względem bezpieczeństwa :D

od siebie
dalej kopcą ile wlezie i to na czarno , gdzieś mają ochronę środowiska . Mam nadzieję , że już sie skończyły konkursy dla przedszkolaków pt. przyjazne środowisko :P . Naprawdę czas uruchomić bloczki mandatowe.

Pozdrawiam

PostNapisane: N mar 06, 2011 1:02 pm 
Postępowy
Postępowy

6.03
Dzisiaj od siebie
Pan Adam Małysz kończy karierę
Na pewno by jeszcze skakał ale nie wytrzymałby tej presji dziennikarzy gdyby nie osiągał zadawalających wyników. Nasi znawcy / pseudo dziennikarze szczególnie sportowi / nie daliby Mistrzowi żyć i bazgrolili by te swoje dyrdymały a trzeba sobie jasno powiedzieć ZASŁUŻYŁ sobie na skakanie dla przyjemności ale czy ONI to zrozumieją :D . Wracając do wczorajszych skoków trzeba przyznać za żenujące zachowanie aby po 1 serii zakończyć zawody. Jeszcze raz pokazano kto rządzi ?

Wszystko już jest jasne , że Międzynarodowy Komitet Narciarski preferuje astmatyków i to jest świetne . Doping w postaci wziewów zaakceptowany co jest anormalne czyli Pani Justyna to "słabeusz" bo przegrywa z astmatyczkami :P . Przepraszam Panią Justynę - żartowałem ale tak to wygląda. Wiem jedno , że doszedł jeszcze jeden naród co NAS nie lubi a jest to Norwegia. Ich wypowiedzi po przegranym meczu w "gałę" 1-0 pokazują jak daleko zarzewie nienawiści poszło . Powiedzieli , ze do tej pory grali z najsłabszą reprezentacją / cóż za buta pomimo przegranej :D /

W dalszym ciągu niegrzeczne teksty w stosunku do Pani Dyrektor BDK ale wierzę , że po Pani one spływają . Miejmy nadzieję , że Pan Janusz lepiej strzela jak pisze. Powtarzam w tym w gorącej wodzie kąpanym , że czas pokaże 8) .

Już trochę czasu minęło a co raz więcej osób już się przyzwyczaiło do braku zegara w wieży . Osiągnęliśmy tak wiele , że zegar nam jest nie potrzebny gdyż życie płynie jak sen błogi . Starsze społeczeństwo musi się wolniej poruszać a szybko biegom mówimy stanowcze NIE :shock: .

Z okazji MDK życzę wszystkiego najlepszego a pracodawcom przypominam o miłym prezenciku w postaci goździka i pary pończoszek :lol: . Pozdrawiam

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]