Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Cz lut 22, 2018 10:51 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Komentarz do wątków z forum amatorskiej tv
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 12:14 am 
Postępowy
Postępowy

1. Rozpoczęło się pisanie śmiesznych bajek przez autora - nawet fajne
2.Drogi na osiedlach - wielka poprawa / dzięki aurze pogodowej / :D
3.Nowy dyrektor BDK
cóż jak napisali , że jest 10 chętnych !!!!! trochę pogdybam. Jedna z propozycji to ten , który w zeszłej kadencji był ZA a nawet przeciw podwyżce dla nauczycieli oczywiście chodzi o Pana Lecha D. Gdyby został no toby się działo min. następni bracia w natarciu i plejada gwiazd piosenek z solidarności także ciężko by było na występ zespołu Cover :D . Ponadto realizacja wytycznych Pana Franciszka do współpracy z bibliotekami itp no i BAKCYL . Jedynie skok na kasę czyli gaża dyrektora. Po wyborze na to stanowisko musi ten ktoś sobie uzmysłowić iż zostanie sam jak palec bo nikt przy dziurze budżetowej kasy nie da. Powtarzam trzeba jak najszybciej wybudować NOWY BDK / z salą widowiskową , z salą wystawową ZIEMI Bartoszyckiej czyli obszerne pomieszczenia na działalność kół zainteresowań : sala gier planszowych , bilardowa z stołem do snookera , modelarska , pracownia malarska , muzyczna , kręgielnia , sala taneczna , zaplecze kuchenne wraz z salą do imprez / dyskoteki /. Można by jeszcze ale czy ktoś to zrozumie ?
4. Szkoła jazdy
tutaj od razu widać wpisy konkurencji i się nawalają :D
5.Dlaczego została wyrzucona z Radia Pani Ewa ....... ?
została wyrzucona bo górę wzięły durne ambicje co poniektórych . Jakże trzeba było być
naiwnym aby sądzić , że małżonka poprze w wyborach innego kandydata niż męża. Jakaś pała
nie pomyślała , że małżeństwo jest na dobre i na złe ale INTELEKTUALIŚCI BARTOSZYCCY tego
nie dostrzegli bo ONI widzą czubek własnych nosów NAWET dziadek pociągający za sznurek
tego nie zauważył i pozwolił na PSYCHICZNY PUBLICZNY LINCZ ludzi chcących zrobić coś dobrego dla MOJEGO MIASTA i trzeba przyznać , że ZROBILI. Uważam , że długo będzie się czkać
. Co prawda miałem żal do Pana Grodzkiego , że przystał do PO no ale się stało . Wierzę , że PO Pana nie zostawi na lodzie .Panie Sylwestrze proponuję start do SEJMU i życzę Panu i całej rodzince WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO .
6. Bujnowski
Powinno brzmieć PAN BUJNOWSKI . Uważam , że Pan Krzysztof jest wyróżniającą się postacią
w Bartoszycach i proponuję więcej szacunku. I ten co próbuje pomniejszyć Jego dokonania
powinien na przeciw położyć swoje . Wierzę , że Panu się uda i trzymam kciuki. Pozdrawiam
7. Wiarygodność Gońca
Już wiele napisałem nt Gońca i wiem , że jest dobry co prawda mały minus u mnie ale
ogólna ocena moja - 4.70 . Proszę Redakcję tak TRZYMAJCIE i nie odpuszczajcie. Jeżeli WAM
zarzucają brak wiarygodności to co trzeba powiedzieć o modusiu FORUM białorusko -
bartoszyckiej tv :D ?
To na tyle i pozdrawiam / kaowiec - symbol CENZURY / forum w/w tv /.

Tytuł: Re: Komentarz do wątków z forum amatorskiej tv
PostNapisane: N sty 16, 2011 12:48 am 
Postępowy
Postępowy

Już minęło trochę czasu jak cenzura tv białorusko - bartoszycka mnie usunęła . Czy coś na forum się zmieniło ? oczywiście , ze tak :D chamskie teksty , wyzywanie i ponoć to ja robiłem :lol: . nic ciekawego się nie dzieje oprócz tego , że co niektórzy odkryli nierówny most :D Promocja książki o agencie Pani Weroniki . Wszyscy sie dziwią dlaczego akurat u NAS ? moja odpowiedź brzmi bo u NAS mało kto nie był AGENTEM czy DONOSICIELEM i jeszcze ich trochę zostało . Nie ma się co dziwić , że władze też się zaangażowały a poza tym czuje się tutaj jak ryba w wodzie gdyż jest też wśród swoich :oops: .
Czy jest to jakieś wydarzenie ? pewnie , że tak :D gdyż nie brzydka osoba odwiedziła nasze ŚLICZNE MIASTO. Pozdrawiam

PostNapisane: Wt sty 18, 2011 8:19 pm 
Postępowy
Postępowy

Moduś forum amatorskiej białorusko - bartoszyckiej TV żarliwie i gorąco zapewnia , że podwyżek abonamentu NIE BĘDZIE , dlatego apeluję ufajcie mu :D bo on zawsze dotrzymuje słowa :P .

Dalej paplanina o agentach , studzienkach a o :
- balu dla wybranej grupy sportowców
- osiągnięciach władzy czy też radnych
- o zwalnianych z pracy
- o inwestycjach
CISZA
Pozdrawiam

PostNapisane: Cz sty 20, 2011 9:32 pm 
Postępowy
Postępowy

Drżyjcie telewizje świata :D takie odczucie można odnieść po rewelacyjnych wypowiedziach modusia , który obiecuje co to będziecie mieli abonenci tej amatorskiej TV . Moze trochę prawdy :
- trochę wkurzonych abonentów odeszło do innych sieci
- ciagłe wymówki na nieprawidłowe działanie sieci
i te lanie wody , ze cos tam było robione :D

Znowu wraca temat wesel i ta sztuczna walka niezdrowej konkurencji . Potrzeba forum bo po co pytać znajomych . Żałosna postawa . Przy tylu weselach starczy dla wszystkich NO ale tak się nie da . Jedno jest pewne iż są plusy i minusy każdej imprezy weselnej . Najczęstszą przyczyną JEST CENA . Idealnym rozwiązaniem by było wesele na 100 osób i cena 10 zł od pary :D i w tej cenie / 11 dań gorących , półmiski wędlin , kawior , kawy i herbaty opór , ciasta , torty , szczupaki w galaretce a do tego wodzirej Sthur no i zespół BOYS / impreza od 17 w sobotę do 20 w niedzielę . Na koniec właściciele dają prezent od siebie dla młodej pary ot MAYMACH. Brak słów .

Już niedługo poznamy TĘ lub Tego , którzy potrząsną bartoszyckim światkiem KULTURY. Głównym sprawdzianem będą Dni Bartoszyc . Osobiście z niecierpliwością czekam na przemówienie Franciszka i ogłoszenie przynajmniej z DZIESIĘCIU zasłużonych dla m. Bartoszyce.

Pozdrawiam

PostNapisane: Pt sty 21, 2011 9:57 pm 
Postępowy
Postępowy

Dzisiaj w temacie : Co z wątkami które zostały zamknięte w czasie kampanii wyborczej ?
Jeden z uczestników forum użył stwierdzenia o cenzurze panującej na forum i te mgliste tłumaczenia modusia. Z jego ust padło iż kto naruszy ble ble to na czas kampanii zostanie zbanowany . Po kampanii już minęło trochę czasu a KAOWIEC dalej BAN :D .

No i wiadomość trochę zaskakująca KAOWIEC bedzie oddany pod sąd o zniesławienie . Pomyśleć, ze poniewierany i upakarzany KAOWIEC na forum przez modusia i pracowników tej tv oraz wielu waznych osób z Bartoszyc. Cóż po pierwszym BANIE BYŁEM GOTÓW podać tv do sądu ale zwyciężył rozsądek. No cóż dreszczyk emocji jest a jednym z pierwszych punktów będzie poproszenie o IP osób , które tego zniesławienia dopuścili się wobec mnie . Czyli to będzie mnóstwo osób i dobrze , ze sobie skopiowałem wszystkie teksty juz trochę czasu temu. No cóż jakaś tam promocja MIASTA będzie . SYMBOL telewizyjnej CENZURY KAOWIEC . Przestraszony pozdrawiam :P

PostNapisane: N sty 23, 2011 12:18 am 
Postępowy
Postępowy

autor: deer hunter, dodał 2011-01-22 00:32
O 23:21, dnia 2011-01-21 Izabela napisał(-a):
> > O 00:19, dnia 2011-01-21 jerzy napisał(-a):
> > > O 00:09, dnia 2011-01-21 Leszek napisał(-a):
> > > > O 00:05, dnia 2011-01-21 jerzy napisał(-a):
> > > >
> > > Proponuję przywrócić też Kaowca !!! To słuszne i sprawiedliwe - chyba ,że boi się Pan o ...
> > Nie boje sie, a kaowca oddajemy do sądu, m.in. za mowienie nieprawdy, szkalowanie, itp. na innym forum.
>
> I tak myślałam! I się nie pomyliłam! Do Sądu!!! A za co? Zapewne za jakąś prawdę,która jest niewygodna dla jakiegoś bartoszyckiego VIPa! Do czego doszło??? A do tego,że w pojedynkę nigdy się nie wygra,po prostu nie warto,bo "rozdziobią nas kruki,wrony"!!! Na Białorusi za prawdę,też trafia się do więzienia! Widzę,że duch Łukaszenki przedostał się i do Bartoszyc,gratuluję!!!

Ha ha ha. Myślałaś? Coś takiego. Masz szczęście, że za głupotę nie trafia się do więzienia, bo dostałabyś z 1000 lat.
A w przyszłości zanim coś chlapniesz to przeczytaj parę razy aż zrozumiesz:
...a kaowca oddajemy do sądu, m.in. za mowienie nieprawdy, szkalowanie, itp. na innym forum

Chodzi tu o forum http://forum.wm.pl/ gdzie kaowiec usycha z tęsknoty za rozmówcami i pogrąża się w autodestrukcji obwiniająć za całe zło świata tego niniejsze forum i jego moda.
A jeśli jakieś VIP-y chcą kogokolwiek pozywać za naruszenie swoich dóbr osobistych albo zakładać sprawy cywilne o pomówienie to muszą to robić samodzielnie. To po co fałszujesz rzeczywistość? Wiadomo szkoła Radia Ma Ryja i twoich idoli od sPiSkowej teorii dziejów.
Ale po co to pisać i tak nie zrozumiesz.

W skrócie : Ponieważ nie mam mozliwości wypowiadania się na FORUM amatorskiej tv to wypowiadam sie tutaj . Stwierdzenia modusia mnie śmieszą i tego Huntera jakobym usychał za rozmówcami a z tym pogrążaniem to strzelają sobie gola bo jak widać moje teksty bolą . KAOWIEC powstał po to aby wyrazić swój pogląd i wielokrotnie podkreślałem , że nie zawsze ma rację ale niestety ważniejsza była pogarda niż rzeczowa dyskusja. Jedno jest pewne , ze to nie ja muszę kogokolwiek pozywać do sądu / a sytuacji było mnóstwo /. Kiedyś napisałem , ze prawdę trzeba dochodzić poprzez dyskusję . Cieszę się , że na innych forach mam możliwość wypowiedzi i nie muszę nikomu udowadniać iż jestem wielbłądem. Jestem symbolem i ofiarą Cenzury Forum amatorskiej tv i jej modusia . Przerażony pozdrawiam :P

PostNapisane: Pn sty 24, 2011 6:54 pm 
Postępowy
Postępowy

24.01
W dalszym ciągu nie mam możliwości wypowiedzi na forum w białorusko - bartoszyckiej tv a po wyborach już trochę czasu minęło. No cóż moduś tego forum to człek , który dotrzymuje słowa zbanowanie w czasie kampanii wyborczej bedą przywróceni ZAPOMNIAŁ dodać wszystkich oprócz KAOWCA /.
Na forum same ble ble ble no jeden temat jak zawsze aktualny czyli Wiarygodność Gońca . Cały czas przypominam wszystkim , że jezeli GB jest niewiarygodny to jak należy postrzegać poczynania na forum b-b tv i jego modusia ?. Goniec Bartoszycki przypiekł trochę skrzydełek przedstawicielom władzy czy też instytucji i dlatego teraz ich skręca . Panie Tomaszu proszę tak trzymać.
Drugi temat jak zawsze / walka konkurencji / dworek Dębówko . Jak mówiłem wcześniej szkoda czasu na prowokacyjne pytania typu / niedługo wychodzę za mąż czy ktoś może powiedzieć jak wygląda kran w piwnicy bo koleżanka mówiła , że spadała z niego kropelka co godzinę :D /
Szanowna obsado Dębówka nie bierzcie do głowy róbcie swoje.
Trzeci temat to wybory nowej DYREKTORKI BDK. Ogrom zadań przed panią i powiem krótko " trzeba mieć jaja aby zdecydować się tam na dyrektorowanie . No cóż a może da radę :D
Pozdrawiam

PostNapisane: Śr sty 26, 2011 4:58 pm 
Postępowy
Postępowy

26.01
Zapytany wczoraj czy ja nie lubię b-b TV ?
Odpowiedziałem na jakiej podstawie tak sądzi a on , że ciągłe wpisy .
Pragnę poinformować wszystkich , że w ramach programu " kto się lubi ten się czubi " chcę pokazać , że pracownik tej TV zbłądził zapominając :
- jaką władzę otrzymał poprzez prowadzenie forum
- równe traktowanie uczestników
- o zasadach etyki dziennikarskiej
- banowanie na podstawie widzimisię
iż forum to nie chlew / na poczatku gdy przystąpiłem do forum pomimo wyzwisk pod moim
adresem WSZYSTKIM WYBACZAŁEM ale rezultat był żaden . Postanowiłem , że będę 200 proc
gorszy i wiekszość "śmieci internetowych" zaczęło się skarżyć i przy następnych
wypowiedziach
już wyzwiska się pojawiały ale bardzo rzadko OCZYWIŚCIE wszystko jest do sprawdzenia :D /
- że zamykanie ust na czas kampanii jednemu uczestnikowi to KOMPROMITACJA forum
i modusia
- rzetelności i misji jaką ma spełnić telewizja jak i on sam
Dzięki forum Warmińsko - Mazurskiego Portalu Regionalnego mam możliwość bronienia się przed wampirami bartoszyckiej elyty. Najpiękniejsze jest to , że mogę nadal komentować wątki . Proszę też zwrócić uwagę , że przychodzi taki Ktoś co na forum b-b robił hamówę , teraz przychodzi tutaj i próbuje robić to samo. Wyzwiska wobec drugiego to u niego WOLNOŚĆ SŁOWA . Wierzę , że dla b-b TV nadejdą lepsze czasy ale muszą jeszcze długo pracować nad sobą i uzmysłowić sobie , że są MEDIAMI , które stają w obronie obywatela i poruszają ich ważne sprawy . Czym się zajmuje b-b tv ano zbieraniem haków / resztę przemilczę i doczytajcie sami /.
Powtarzam wielokrotnie siusiumajtki mają to do siebie gdzie WOLNOŚĆ SŁOWA kojarzy im się z własnym ego a co za tym idzie będą zawsze szukali jak uwalić kogokolwiek , który im te ego naruszy. Warto było czekać na wpisy z nie moich ust , ze na forum b-b tv panuje CENZURA a jej ofiarą jest KAOWIEC , który obnażył bartoszycką demokrację rozumianą INACZEJ. Dziękuję wszystkim , którzy są ze mną oraz tym którzy pozwalają mi jeszcze ŻYĆ. Pozdrawiam też tych , którzy mnie wspierają w chwilach o których wiedzą .

PostNapisane: Cz sty 27, 2011 9:23 pm 
Postępowy
Postępowy

27.01
Wieści o powstaniu Tesco w Bartoszycach rozchodzą się szybko . Juz kiedyś o tym wspominałem . Czy dobrze ? odpowiem tak : kiedyś bardzo pragnąłem aby byli to nasi rodzimi przedsiębiorcy ALE ceny tak były nakręcane , że nie raz ręce opadały . Dzisiaj jestem za tym aby powstawały i wiem , że cenowo TESCO namiesza. I niech nikt nie mówi , że tanio to znaczy złej jakości. Tylko z drugiej strony trochę źle , że funduje się sklep zamiast porzadnego , wielkiego zakładu pracy.

Tak na marginesie : tyle razy Pan Burmistrz jeździł do Niemiec z wizytami służbowymi i Oni przyjeżdżają do nas ponadto są Honorowymi Obywatelami Bartoszyc NAJWYŻSZY CZAS ZAPYTAĆ jakie sa owoce tych jakże spektakularnych spotkań . Możeby tak wybudowali na naszym terenie FABRYKĘ CZEKOLADY która zatrudniłaby 1000 pracowników :D . Mam nadzieję , że wspólnie Pan Starosta z Panem Burmistrzem coś na rynku pracy zmienią . Pozdrawiam

PostNapisane: So sty 29, 2011 7:53 pm 
Postępowy
Postępowy

29.01
Wybrano Dyrektora BDK Pani Katarzyna Basak . Teraz tylko jest pytanie czy cos lepszego trafiło się mieszkańcom od tego co było ? Czy Pan Burmistrz pomoże w pozyskaniu środków na remont ? Jak długo przetrzyma na stanowisku Dyrektora ? Oj dużo pracy przed Panią Dyrektor czyli zmiana nawyków wprowadzonych przez poprzednika ; czystość i bezpieczeństwo / chodzi o kapiącą wodę na instalację elektryczną no i oczywiście sufit , fotele / ; realizowanie odpłatności za wynajem WSZYSTKIM równo ; mam nadzieję , że wrócą tak organizację imprez andrzejkowych czy Sylwuś ; no i pozyskanie lżejszego sprzętu nagłaśniającego bo mozna od dźwigania przepukliny się nabawić . Przypomnę Pan Krzysztof jest w Radzie Programowej BUTW i czy do tej RADY powołana zostanie nowa Pani Dyrektor ?

Jest pomysł założenia kursów dla NIAŃ pomysł świetny ale co niektóre nianie wolą pracę na czarno i w większości przypadków nie dążą do ujawniania się .

Coś cisza na forum jeśli chodzi o naszą władzę . Czyżby jakieś wielkie wydarzenie się kroiło ot taka cisza przed burzą . Trzeba przyznać , że radni mają szczęście :D

Pozdrawiam

PostNapisane: N sty 30, 2011 11:46 pm 
Postępowy
Postępowy

30.01
Miałem dzisiaj milczeć ale u kolegi zerknąłem na forum b-b tv a tam ktoś bardzo tęskni za Panem Sylwestrem Grodzkim no cóż mozna odebrać to w ramach mściwości lub też tęsknotę za tym co Pan Sylwester robił . Telefonik i reakcja była ; wpis na forum i reakcja była / ale niektórzy zapomnieli o tym :oops: /. Co poniektórzy podziękowali Panu Sylwestrowi : znikąd , nie nasz oraz wiele innych . Teraz dzwońcie sobie do SWOICH . Zima pokazała kto swój a kto obcy :P . W temacie zabrał głos TOMASZ / przepraszam /
autor: Tomasz, dodał 2011-01-30 15:00
dziwny jest ten świat, gdzie osoba przegrana musi uciekać i chować się. Dziwna ta nasze lokalna demokracja...

Proszę nie mów o demokracji w naszej miejscowości . Inaczej myślisz , wyrzucają sponiewierają a ponadto straszą sądami a swoje EGO nazywają : naruszeniem dóbr osobistych lub zniesławieniem .
Demokracja w moim pięknym mieście to ONI czyli ci co twierdzą , że nasze piękne miasto cudownie sie rozwija a ludzie nie mają problemów i trosk ; wszyscy dzięki NIM mają pracę . ONI zawsze wiedzą co obywatelowi potrzeba . ONI to nasza ELYTA w większości naburmuszeni i szybko się obrażają , jeśli rzucisz coś mało istotnego i przy tym wskażesz błędy stają się rodziną BURCZYMUCHÓW . Na szczęście jest ta mniejszość której lata i co byś nie powiedział to mają wkalkulowane w to co robią i wychodzą z założenia , że jutro będzie lepiej . Także głowa do góry i pamiętajcie : demokracja do nas zapukała ale nie chciała wejść :shock: . Pozdrawiam

PostNapisane: Śr lut 02, 2011 12:24 am 
Postępowy
Postępowy

1.02
Wczoraj po prawie 7 miesiącach natknąłem się na artykuł Kierowca szuka świadków zajścia które miało miejsce w czasie powrotu z Turnieju Miast bodajże z Elbląga . Wyraziłem tam swój bardzo ostry pogląd a jeden z uczestników domagał się ode mnie przeprosin i je otrzymał / na serio /. Tutaj nie będę wymieniał jego nazwiska . Zarzucił mi , że nie jestem anonimowy w internecie odpowiedziałem iż nie , od pierwszego wpisu było wiadomo kim KAOWIEC jest i czym się zajmuje -:))))) Nie wiem czy rozprawa się skończyła a może się toczy , jak przyznał Pan J.K wynik rozprawy poda do publicznej wiadomości.

Dzisiaj na małym spacerku zauważyłem czarny dym wydobywający się z komina zakładu i to ok 30 minut . Tak się zastanawiam czy prezesostwo nie ogląda programów w b-b tv w których to Pan były Starosta a obecny Pan Burmistrz przekonywali społeczeństwo o działaniach ekologicznych podjętych na terenie naszego miasta po powrocie bodajże z Norwegii.

Wchodzimy na stronę BOSiR a tam Pan Dyrektor pięknym wstępem Drogim Mieszkańcom omawia jakie zadania i cele realizuje. W jednym z punktów czytamy ZASPAKAJANIE POTRZEB MIESZKAŃCÓW MIASTA W ZAKRESIE kultury fizycznej i sportu / zapomniał Pan dyrektor dodać w większości przypadków DARMOWO -:))))))))/. Przy okazji zerknąłem do statutu a w nim
&4 pkt 4 Udzielanie pomocy podmiotom określonym w pkt. 3 w realizacji ich zadań w zakresie sportu, rekreacji, rehabilitacji ruchowej i wychowania fizycznego. Czy mógłby Pan Dyrektor wskazać na co można liczyć w dziedzinie REHABILITACJA RUCHOWA / gdzie i jaka instytucja - tylko proszę nie mówić " proszę przyjść to panu powiemy -:))))) / /.

Pozdrawiam

PostNapisane: Śr lut 02, 2011 10:45 pm 
Postępowy
Postępowy

2.02
Pojawił się temat kto za 4 lata w Bartoszycach ?
Odpowiem , że w Bartoszycach nic się nie zmieni jeśli chodzi o rządzących najwyżej ubędzie 3 osoby czyli Z.N. , K.N. i J.D. na emerytury ale to nie jest takie pewne gdyż władza ma smak :D
a nuż się uda i następna kadencja i następna ..... . Jeśli dobrze przyjrzeć się od 1989 roku to mało co się zmienia . U nas NOWE ciężko wchodzi i jest z nim jak z demokracją :shock: . Stagnacja i w końcówce kadencji jakaś spektakularna inwestycja a dalej wiadomo : dobry pijar ; parę osób na czas się wywali z forum oraz trochę bajeru i wygrana w kieszeni -:))))). Czy w ogóle wierzę w obietnice wyborcze odpowiem nie we wszystkie , jak na razie 1 osoba dotrzymuje słowa czyli Pani Wójt / proszę tak trzymać :D /.
Obejrzałem też imprezę prowadzoną przez Krzysztofa K. i jego zespół , trzeba przyznać , że świetnie poprowadzona :D .
W jednej z instytucji nastąpiły zmiany i powiało młodością .
Niedługo święto wyzwolenia Bartoszyc i mam nadzieję na huczne uroczystości :
"Na początku lutego Niemcy zostali wyparci z Sępopola, Bisztynka, Bartoszyc, Górowa Iławeckiego, a także z Mierzei Kurońskiej. "
Czy władze przewidziały wywieszeniu flag biało - czerwonych z tej okazji ?
Pozdrawiam

PostNapisane: Pt lut 04, 2011 9:10 pm 
Postępowy
Postępowy

4.02
dalej bajanie o eksplozjach i widać , że w co niektórych bańkach wzrasta ciśnienie -:)))))
Widać jak na dłoni , że diabeł miesza ogonem w Gimnazjum Kinkajmy i ktoś sie bawi.
Cóż flag dzisiaj nasi lokalni patrioci nie wywiesili no bo po co -:)))) wystarczy , że włożą je do koszy na flagi podczas strzelania w LOK. Dziwne zachowanie odpowiedzialnych i trochę boli , ze nic do tych głów nie dochodzi.
Na słupach ogłoszeniowych z betonu pojawiło się ogłoszenie z BDK gdzie zapraszają wszystkich tych którym "się chce chcieć" no cóż pomysł świetny -:))))) a tak na marginesie bardzo brakuje mi spojrzenia Kandydata na Burmistrz , który spoglądał z najwyższego punktu na słupie jak chodziłem do sklepiku po chlebek . Trzeba przyznać ile bym na Niego nie spojrzał to nabierałem pozytywnego myślenia ale za chwilę współczułem jazdy na tylnym kole autobusu po dziurawych drogach . Warto było być potrzęsionym aby osiągnąć cel.
Sejny już padły i wkroczył komornik / zajął konta , odblokował jedynie na wypłaty dla urzędników /na szczęście nam to nie grozi gdyż nasze miasto jest wzorowo zarządzane i niech inni się od nas uczą.
Powiatowy Rzecznik Konsumentów - mogę powiedzieć , że bardzo kompetentny GOŚĆ i słyszałem o dokonaniach Pana Zenona z słyszenia . Bardzo kulturalny a rozmowa z Nim to przyjemność . Kto wie gdyby wyraził zgodę na wybory Burmistrza na pewno nie byłby bez szans. Życzę Panu wszystkiego najlepszego.
Kończąc zastanawiam się nad pytaniem : dlaczego u nas w sklepach wielko-metrażowych nie ma toalet WC ? i czy to jest normalne ?. Pozdrawiam

PostNapisane: Pn lut 07, 2011 3:06 pm 
Postępowy
Postępowy

7.02
Ostatnio pytają mnie dlaczego tak nie lubię ludzi z PO oraz tej partii ?
tak to fakt , że parę osób z tej partii nie lubię np. pani z wysokim IQ , która błyszczy poziomami i jeszcze parę osób ale też są osoby które lubię np. Pan Janusz D. , Pani B.A ALE trzeba przyznać formacji PO jak i SLD nie cierpię mało tego mam do tego prawo . Przypomnę nie należałem i nie należę do żadnej partii,

Od dłuższego czasu szumi w Bartoszycach jakoby Pan Wojciech aby zostać starostą musiał wstąpić do PO. Może tak od początku. Gdy tylko wlazłem na forum b-b tv po swoich wypowiedziach zostałem zaproszony do pewnego Pana i On nie wierzył , że przyjdę a gdy do tego spotkania doszło to gałki oczne Panu zaczęły parować . Miałem radość po pachy bo Pan chciał mnie potraktować z wysokiego C no ale brak kawy postawiło Pana w niskie E. Od słowa do słowa i zaczęliśmy omawiać wartość ludzi w bartoszyckiej polityce a gdy doszło do nazwiska P. to ze słowa na słowo włosy zaczęły stawać dęba . Karierowicz po trupach ot taki młody i ambitny inaczej. Zacząłem się tej osobie przyglądać . Czas pokazał owszem miły sympatyczny człowiek prowadzący wiele imprez w niezłym stylu / nie raz dla przekory próbowałem mu dogryźć / na wielu spotkaniach swój człowiek . Po raz pierwszy wystartowałem w wyborach i tutaj zaskoczenie o poparcie komitetu walczy Pan Wojciech osobiście udzieliłem jako członek komitetu tego poparcia. Po wyborach spotkanie na którym podsumowano wybory oraz wiadomości , że Pan Wojciech ubiega się o Funkcję starosty no i z tym związane pertraktacje / długie godziny / ALE jakoś nikt nie wspomniał , że Pan Wojciech zapisał się do PO aż nie mogłem w te plotki uwierzyć . Takim oto sposobem dostałem pstryczka w nos gdyż okazało się , że dla poparcia byłem potrzebny mało tego zostałem wykorzystany w perfidny sposób . Szkoda , że te wredne słowa z spotkania dawno temu musiały się teraz POTWIERDZIĆ . No ale tak w życiu moim jest , że jak komuś bardzo zaufam to ten ktoś zadaje ciężkie rany , w swoim zyciu doznałem ich tyle , że mnie wzmacniają . Szkoda Panie Wojtku twarzy no chyba , że popatrzymy przez pryzmat KASY. Czas pokaże i proszę pamietać o tych co tego poparcia Panu udzielili prawda Panie Marianie.

Dowiadujemy też się jakoby ktoś komuś wpłacał na konto wyborcze 5.000 zł od razu z góry pragnę powiedzieć , że to nie ja . Trzeba przyznać , że wiadomość ma cechy i tutaj się powstrzymam a ponadto jest już po wyborach i należy to uszanować bo nie ważne jak ważne , że cel został osiągnięty .

Smutna wiadomość o śmierci Krzysztofa z TV Vectra nie pozwala mi na dokończenie swoich przemyśleń . CZEŚĆ TWEJ PAMIĘCI I SPOCZYWAJ W POKOJU.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]