Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pn lut 19, 2018 5:23 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Debata TV w Bart-Sat
PostNapisane: N lis 14, 2010 2:06 pm 
Postępowy
Postępowy

Prowadzący debatę poza skalą ocen / totalna żenada / . Debacie brakowało dynamiki ot takie flaki z olejem. Pytania przygotowane do debaty na nisko żenującym poziomie. Można powiedzieć jakie pytania takie ODPOWIEDZI. Do debaty dobrze przygotowanych było dwoje kandydatów / jeden przygotowany i jeden z uśmiechem wszystko podsumował , mówiąc o marzeniach /. Jeden zaś w swoim stylu czyli porażek żadnych a sukcesów wiele . Dwoje z kandydatów niestety nie poradziło sobie w tej mini debacie czyli tzw. zamotanie i chaotyzm w wypowiedziach. Żadnych zarzutów po prostu wszystko jest ok. Dało się zauważyć , że z szóstki ubiegających się o stołeczek Burmistrza CZWORO ujrzymy ponownie czyli na następne 4 lata -:)))))). Następna hucznie zapowiadana pogadanka ustalona została na 19.11.2010 r godz. 18.00. Pozdrawiam

Tytuł: Re: Debata TV w Bart-Sat
PostNapisane: N lis 14, 2010 3:51 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

totalną żenadę to ty prezentujesz. Nie potrafisz konstruktywnie sie wypowiadac, cokolwiek skomentowac jak przystalo na bylego zolnierza, ktory slubowal cos wiele lat temu (chyba ze zapomniales jak brzmiala przysiega) choc sadze ze znasz na pamiec w koncu przez wiele lat naglasniales takie uroczystosci wazne dla kazdego zolnierza.
Gniją mi ziemniaki w piwnicy jak czytam twoje wypowiedzi. Bede sie modlic do ojca dyrektora zebys nie zostal radnym(czytaj) katastrofa murowana

PostNapisane: N lis 14, 2010 6:05 pm 
Postępowy
Postępowy

Cóż za żenujący tekst a jaki chaotyzm . I ty pouczasz mnie sam nic sobą nie prezentując . Dla twego mózgu przekazuję informację iż jeśli się nie dostanę to mam z czego żyć i co robić . Mi dieta życia nie ratuje. Modlić się możesz do kogo chcesz i niech ci te ziemniaki zgniją to i tak będziesz musiała kupić bo żreć trzeba żeby przeżyć. Powtarzam nic za wszelką cenę i wszystko w rękach wyborców . Tylko pamiętaj dotrzymaj słowa i módl się codziennie z 2 godzinki na kolanach i szczerze bo gdybym się dostał to rzeczywiście tragedia bo tobie ziemniaki zgniją a moduś bart -sat obiecał , że się wyprowadzi. Dlatego nie mam szans zostania radnym -:)))))

PostNapisane: Śr lis 17, 2010 10:51 pm 
Postępowy
Postępowy

Dzisiaj odbyła się debata kandydatów na radnych powiatowych.

Prowadzący jak zwykle i niestety młodszy pracownik bart - satu musi się dużo uczyć no ale to nie mój problem. Wystrój studia - brawo. Oglądając debatę doszliśmy do wniosku iż na odpowiedź gość miałby czas 2 minuty no i dynamika programu wzrasta.

Zabrakło od Pani Milewskiej Panów Dąbrowskiego , Pana Pilasa osiągnięć własnych i przypomnę JUŻ BYLIŚCIE / jak usłyszałem o remontach i co jeszcze nie wybudujecie to w porę zareagował Pan Pilas mówiąc wszystkim , że remont BDK nie leży w gestii powiatu /. Przypomnę wszystkim iż ktoś na forum bart - satu napisał iż BDK ma właściciela i remont może okazać się wyrzuceniem pieniędzy w błoto. W debacie najbardziej wkurzył mnie TON KOLESIOSTWA którego efektem jest bezpieczeństwo naszego miasta czyli monitorowanie śmietników oraz zbiór szlachetnego kruszcu jakim są puszki przez ludzi niemających pracy / chylę czoła przed nimi / bo CI co mogliby ją dać lub stworzyć miejsca pracy ZAINTERESOWANI SĄ własnymi stołkami .Podsumowując stawiam na 2 kandydatów -:)))))))). Pozdrawiam

PostNapisane: Cz lis 18, 2010 10:12 am 
Postępowy
Postępowy

Zapomniałem dodać , że pokazanie reklamówki z udziałem kandydata na Radnego Miasta Pana Stanisława Nałęcza było wielkim nieporozumieniem . Przypomnę Panu Stanisławowi i telewizji bart - sat , że był to program DEBATA WYBORCZA KANDYDATÓW NA RADNYCH POWIATOWYCH a nie radnych miasta -:)))))) trochę żenujące.
Dzisiaj tzn 18.11.2010 r debata kandydatów na radnych Rady Miasta o godz.18.00. Pozdrawiam

PostNapisane: Cz lis 18, 2010 11:31 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

chyba od lekarza wrociles i ci nie pomogl-szkoda. Co ma piernik do wiatraka tzn debata do ogloszenia wyborczego. Wielkie nieporozumienie z twojej strony. Twoim tokiem myslenia wychodzi na to jak tv pokaze bolka i lolka a w trakcie reklamuje reksia

PostNapisane: Cz lis 18, 2010 4:56 pm 
Postępowy
Postępowy

gabi a ty wróciłaś z piwnicy bo coś zalatuje zgniłymi ziemniakami -:))))) to tak w ramach rewanżu -:)))))

Debata dot.kandydatów na radnych powiatowych a więc wielkim nadużyciem jest pokazywanie kandydata na radnego do Rady Miasta / ot taka manipulacja ze strony tv / co innego gdy pokazany zostanie dzisiaj gdy odbędzie się DEBATA KANDYDATÓW NA RADNYCH RADY MIASTA no ale czy gabi jest w stanie to zrozumieć ? -:)))) . Jeśli chodzi zaś o twój tok myślenia to wychodzi na to , że śrubą 8 i nakrętką 24 połączysz dwa elementy zaś poważna tv wypuściła reksia / strażnika dupokracji /.

PostNapisane: Cz lis 18, 2010 7:40 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Jeśli chodzi zaś o twój tok myślenia to wychodzi na to , że śrubą 8 i nakrętką 24 połączysz dwa elementy zaś poważna tv wypuściła reksia / strażnika dupokracji /.[/quote]
ty jestes zdolny to zrobic ja nie wkrec sobie ta dupokracje teletubisiu gdzie chcesz

PostNapisane: Pt lis 19, 2010 10:59 pm 
Postępowy
Postępowy

Gabi - szkoda klawiatury na ciebie.

Dzisiaj odbyła się II runda debaty kandydatów na Burmistrza. Swoje wypowiedzi będę kierował w formie płci męskiej / mam nadzieję , że Pani się nie pogniewa -:)))))) /. Oglądało nas z 10 osób i na jednym panu postawiliśmy 0 na drugim panu to co poprzedniemu ale do momentu gdy Ten ugotował dwóch kandydatów potwierdzając co się w UM dzieje -:)))))) na luziku wygrało dwóch PANÓW swoim stoickim spokojem. Wydaje mi się , że odbędzie się rozprawa sądowa w TRYBIE WYBORCZYM / wyborcy mogli usłyszeć dużo słów pomówień i oskarżeń / jeśli to tak zostanie wygra ten co mówił a przegra ten co nie miał możliwości obrony /. Więcej już nic i niech zwycięży najlepszy . Pozdrawiam aha Panie Janie bardzo dobrze / tylko maleńka uwaga proszę nie zwracać uwagi odpowiadającemu co ma mówić czy na temat czy nie to jest jego czas i ON decyduje . Pan zaś jest tylko od zadawania pytań i rozdziału czasem ale było świetnie no i młody -:)))) musi się dużo od Pana uczyć .

PostNapisane: Pn lis 22, 2010 1:29 am 
Postępowy
Postępowy

Debata kandydatów na Radnych Miasta

Gospodarczą pominę jak zobaczyłem tych co tak świetnie sobie w radzie dawali radę / powiem o nich LEŚNE DZIADKI i te ble ble /.

Kultura - zdecydowanie Pan Petrykowski i Pani Świderska / pozostali to recytacja wykutych regułek a nic od serca / Przypomnę , że BDK ma swojego właściciela ale to pestka .

PROMOCJA - winą obarczam odpowiedzialnych za promocję oraz MEDIA .

Brak przedstawiciela PO pokazuje , że ta partia jak siostrą będą realizowali ? -:)))))) już o tym gdzieś wspomniałem -:))))))))

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]