Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pn lut 19, 2018 10:20 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Szok w Uniwersytecie III wieku
PostNapisane: Wt sty 12, 2010 4:45 pm 
Postępowy
Postępowy

Nie od dzisiaj miałem obawy czy UIIIw nie powstał w ramach zaplecza politycznego ? . Z biegiem czasu uzmysłowiłem sobie iż jest to rzesza ludzi , która pragnie działać i mało tego działa. Szereg imprez stawia tę organizacje wysoko na mapie kulturalnej naszego miasta. Nie ma co ukrywać iz to za sprawą energicznej i konkretnej Pani PREZES - BIELIKOWICZ-BORCZYK IRENA . Dla Pani Ireny nie było spraw nie do załatwienia . Przyznam , że nie raz Pani Irenie dopiekłem ale to w ramach dobrej rady a krytyka jeszcze nikomu rozsądnemu nie zaszkodziła. I w ostatnich dniach nastąpił szok Pani Prezes złożyła rezygnację a to już jest niepokojące . Czyzby w tak szczytnej instytucji zaczęło coś zgrzytać ? kto w zarzadzie robił pod górke dla Pani PREZES ? kto zaczął pałać zazdrością na objęcie fotelika ? Czyżbym się mylił kiedyś pisząc , ze UIIIw jest zapleczem politycznym ? Komu zależy aby Pani Prezes zrezygnowała ? Czy na pewno zrezygnowała sama czy JEJ ktoś pomógł ? bo nie wierzę , że Pani Irenie wyczerpały się pomysły przecież ta kobieta ma tyle pomysłów iz mogłaby obdzielić nimi przynajmniej 100 organizacji. No nic poczekamy i moze ktoś poda przyczyny rezygnacji . I zobaczymy kto zostanie wybrany / ja swoją faworytke mam / tylko proszę - uwzględnijcie parytet kobiet :lol: . Pozdrawiam

Tytuł: Re: Szok w Uniwersytecie III wieku
PostNapisane: Śr sty 27, 2010 11:42 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Prace na rzecz BUTW wykonuje duża grupa ludzi,a działalność to nie tylko pomysły....Podanymi stwierdzeniami"pod górkę,pałać zazdrością,ktoś pomógł" rani Pan zaangażowanych,pracujących społecznie członków zarządu,instruktorów,często lektorów itp...Zgodnie ze Statutem,Zarząd jest powołany do kierowania całą działalnością,a Prezes działa tylko w ramach upełnomocnienia."Zaiskrzało" od początku zawiązania BUTW,bo Pani Prezes mówiła"JA",a
należało mówić "MY".P.Prezes poprosiła o przyjęcie rezygnacji z pełn.funkcji,a Zarząd przyjął i dalej pracuje przestrzegając
Statut. Jest to drugi rok działalności, słuchacze szeroko uczestniczący w pracach są w stanie rzetelnie oceniać każdy
wkład w realizację nakreślonych celów.Dajmy im możliwość spokojnej pracy.Pozdrawiam. Zainteresowana.

PostNapisane: Cz sty 28, 2010 1:09 am 
Postępowy
Postępowy

Jeżeli kogoś uraziłem to serdecznie przepraszam tych , którzy poczuli się urażeni . Dziękuję też za rzeczowe wyjaśnienie i gdyby tak wszyscy podchodzili nie byłoby niedomówień.

Przepraszam , że zapytam :
- czy członkowie BUTW będą startowali w wyborach samorządowych ?
- czy BUTW będzie udzielał poparcia swoim członkom startujących w wyborach ?
- czy BUTW będzie się angażował w sprawy polityczne ?
Będę wdzięczny a odpowiedzi pomogą mi zweryfikować pogląd na temat BUTW.
Pozdrawiam

PostNapisane: N sty 31, 2010 4:49 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

doni napisał(a):
Jeżeli kogoś uraziłem to serdecznie przepraszam tych , którzy poczuli się urażeni . Dziękuję też za rzeczowe wyjaśnienie i gdyby tak wszyscy podchodzili nie byłoby niedomówień.

Przepraszam , że zapytam :
- czy członkowie BUTW będą startowali w wyborach samorządowych ?
- czy BUTW będzie udzielał poparcia swoim członkom startujących w wyborach ?
- czy BUTW będzie się angażował w sprawy polityczne ?
Będę wdzięczny a odpowiedzi pomogą mi zweryfikować pogląd na temat BUTW.
Pozdrawiam

Słuchacze BUTW to wykształceni,aktywni ludzie-czy będą "startowali" w wyborach?-TO ICH OSOBISTA DECYZJA.
BUTW to nie partia polityczna!Czy Pana zdaniem Stowarzyszenie mogłoby mi nakazać popierać jakąkolwiek kandydaturę?,ale
z pełną odpowiedzialnością na niektóre osoby,jeżeli "wystartują"będę głosowała.
Cele BUTW:wszechstronna aktywizacja intelektualna,psychiczna i fizyczna osób starszych oraz upowszechnianie
profilaktyki gerontologicznej .Realizacja poprzez m.in.wykłady,prelekcje,seminaria,działalność w zespołach,sekcjach,
zajęcia z kultury fizycznej i rehabilitacji zdrowotnej oraz aktywna działalność turystyczno-krajoznawcza.
Statut zakłada również samopomoc koleżeńską i pracę społeczną słuchaczy.
Myślę,że temat został wyczerpany,przynajmniej ja tak uważam i proszę nie oczekiwać więcej informacji z mojej
strony. Życzę Panu,aby inne osoby,których dotyczy poruszana przez Pana problematyka, również udzielali Panu
odpowiedzi na zadawane pytania....kto pyta,nie błądzi.Pozdrawiam.

PostNapisane: N sty 31, 2010 11:43 pm 
Postępowy
Postępowy

Serdecznie Pani dziękuję i jeszcze raz przepraszam jeśli kogokolwiek uraziłem i zyczę samych sukcesów dla Pani i wszystkich członków BUTW. Pozdrawiam

PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 12:32 pm 
Postępowy
Postępowy

Przeprosiny były przedwczesne bo okazało się iż wykształcenie nie poszło w parze z szacunkiem do drugiego człowieka czego dowodem są odzywki na innym forum. Z mojego punktu widzenia co prawda mała część członków jest przeciążona nauką . I kto powiedział , że nauka nie szkodzi -:))). Spryt w obciążaniu innych instytucji swoimi kołami zainteresowań to zabieg ludzi bardzo wykształconych. No cóż należy życzyć aby wrócił zdrowy rozsądek. Pozdrawiam

PostNapisane: N sty 30, 2011 2:15 pm 
Postępowy
Postępowy

Szanowny Zarządzie BUTW .
Przypomnę , że mamy juz nową Panią Dyrektor BDK . Mam nadzieję , że z godnością powołacie Panią Dyrektor do Rady Programowej. Pozdrawiam

PostNapisane: Pt lut 25, 2011 1:13 am 
Postępowy
Postępowy

Z życzliwości podpowiadam , ze macie nieaktualną stronę RADA PROGRAMOWA . Pozdrawiam serdecznie wszystkich słuchaczy BUTW.

PostNapisane: Pt mar 18, 2011 8:23 pm 
Postępowy
Postępowy

Nawet życzliwość nie jest w stanie uzmysłowić jaka odpowiedzialność ciąży na tych , którym wizerunek BUTW leży no właśnie na czym ? a może gdzie ?. POzdrawiam

PostNapisane: Pn kwi 04, 2011 10:34 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

dokładnie

PostNapisane: So kwi 09, 2011 5:25 pm 
Postępowy
Postępowy

Członkowie Wspierający BUTW
mgr Krzysztof Piechnik Bartoszycki Dom Kultury
Krzysztof Kwaśniewski VECTRA S.A.